Líbilo se
2
14.05.2013 - 10:52jc senior:
znám báseň o kořenech, které hledají své stromy o žebravých tónech v plácku mezi domy o ztraceném dechu v přímočaří o motýlu, co létá nad herbáři znám báseň vepsanou v dlani o souzvuku doznívání * |
1
14.05.2013 - 09:31vavaoko:
Heliový balonek s křídly. Na loktu usedá motýl. Tak jasm tedy ještě nevstával. ST |
1
13.05.2013 - 21:16Mbonita:
vina je skvrna na duši co nevyčistíš... |
1
13.05.2013 - 17:59vavaoko:
Tam stačí k věčeru sednout na lavičku a díva se, jak jdou. Kurvy, pasáci, básníci, malíři, žebráci a studenti.. A Mánes, Dobrovský, Trnka, Werich.. Mám rád, ta mista. Tobě veliké ST |
1
13.05.2013 - 12:39René Vulkán:
to de |
2
12.05.2013 - 22:29René Vulkán:
to je můj šál (záměrně nepíšu šálek, to se mi zdá malé pro velikost tvé miniatury) |
1
12.05.2013 - 16:27 |
1
12.05.2013 - 14:46Verena:
bez překladu ani ránu |
1
12.05.2013 - 08:48vavaoko:
Pokud je duše ve vodorovné poloze, potom pravý úhel může směřovat jen ke špičkám bot, či k nebi... Asi tak. ST |
1
12.05.2013 - 08:08churry:
V kombinaci do spirály...levotoč*** |
1 11.05.2013 - 12:09jen tak 37 od zenge
Lota:
. ono je to jedno o čem u Tebe si čtu jestli o Šumavě, kterou z nám ze sedla svého kola či mém domově Praze satiře lásce zkrátka o čemkoliv a třeba's ať píšeš komukoliv všechno, všechno, všechno bez výhrady je úžasné . asi jako básněnka jen na rozdíl od ní mně už se nedostává slovní zásoba :))) |
1
11.05.2013 - 09:38jc senior:
jak málo stačí k ohlédnutí zátěže se zbavit kamene jen málo stačí vášni k procitnutí pod košilí dosud vězněné * |
1
11.05.2013 - 04:37Špáďa:
Mela, ženo! Ta ti šumí! Nezesílí...? — Sezením ušita? — To ne?! — Žalem? — ... — Ani to? — Krpatá prkotina! Zasouvám pátek do soboty... Tyrkys = sykryt Kapitán zná ti pak: úterý retů, košili, šok, údol plodů, kolizi, lok, korkově, děvo, krok... I zasunul Lunu, sazi. I jo, vsunul Lunu svoji! Na výdešnou on šedý van. |
1
10.05.2013 - 21:26kvítek:
hladí i mrazí...ST |
1
10.05.2013 - 14:32Květka Š.:
tak to jsi fakt zmáknul... ale ti smradi co ty dekle kradou by zasloužili pořádnej výprask. A klidně na holou.A sukovicí. |
2
09.05.2013 - 07:31Špáďa:
Vyzdvihuji kaligrafii poslední sloky. Též pokus o rým na začátku třetího verše každé sloky, ten už tak elegantně nevyšel, ale palec za celkové hodnocení mi to směrem dolů neotočí... |
1
09.05.2013 - 07:21Špáďa:
Mementem vzdor. Šílený hrůze. Sám uvnitř pláču jako pes. Smutná a přesto krásná tuze. Jak dobře, že čtu ji na Libres! krizekkk: Naprostý souhlas! Mladí si zvykli stiknout „reset“, když „Game is over“ naskočí, život však jeden — a ne deset!, maj’-li být mravy náš kočí. |
1
08.05.2013 - 10:18básněnka:
obr kolodej: chodím každý den kolem stromu s očima..asi tak..a ejhle...:-) |
2
07.05.2013 - 11:02 |
1
06.05.2013 - 20:43šuměnka:
A co když je nevědomost vysvobození?? a vědění zas silná mříž? (pak útěk mnohý moudrý ocení :)) |



14.05.2013 - 10:52