Líbilo se
4
25.06.2013 - 09:34vavaoko:
Znám Plivníka dlaždiče Housky. A tem prá Sněhurky tečkované zobe po obědě jako zákusek. On nejpíš jediný ví, jak vypadají. Tobě pouhé ST |
1
23.06.2013 - 21:29poustevník Jirka:
Jak krásné první setkání! Jak krásnější dny dnešní! Když doteky jsou naše pokání, když v polibcích je ukryt košík třešní :o)) |
3
23.06.2013 - 21:04jc senior:
mladý střihač siluet ve stínu vrby u jezírka kde první leknínový květ a vodní lysky pírka zná jiný rozpustilý svět on nejraději mívá děti tak neposedné na pohled ve hbitých prstech čas jen letí pak z A pojednou je zet a silueta skončí v smetí * |
1
22.06.2013 - 19:38Hazentla:
Jenže Jack není pes - ale malej medvěd, a ti se v zajetí dožívají až padesáti let, takže myslím, že tu s námi bude ještě dlouho :) |
1
22.06.2013 - 12:37jc senior:
neznám vědmu žádnou jinou co nebyla kdys kopretinou, tak lehce vnikne do záhad kdo má či nemá vskutku rád * |
1
21.06.2013 - 22:54 |
1
19.06.2013 - 21:55Dota Slunská:
Krásně podaná. Jako přátelská ruka. |
1
19.06.2013 - 14:50 |
1
18.06.2013 - 21:36vavaoko:
Nejen Ikarové padají. Když je špatně ušitej den. ST |
1
18.06.2013 - 18:50básněnka:
jc senior: žhavá noc odhodila podprsenku a nahá žabí stehna svítí v hrudi hvězd syčí bazilišek u všech lišek na totemu bílé medvědice med i svíce třísky zatím nelétají v básních se však mnohé tají...:-) |
1
18.06.2013 - 18:39jc senior:
nechci Velkou Medvědici na totemu z čerstvých třísek donátor jsem zpola spící z erbu syčí bazilišek horkost noci do hrudi hvězdná bělma žabích víček žalmem slasti nenudí * |
1
18.06.2013 - 01:03Zasr. romantik:
ST! Jednou jsem napsal: "Chtěl bych vzít tvoje nohy na ramena." ale utíkat jsem nikam nechtěl. :o)) |
1
18.06.2013 - 01:02 |
1
17.06.2013 - 13:51Kapka:
Obě nožky kolem krku dva holoubci, vrků vrků... Realita: Obě nohy sotva ploužím z nákupu být doma toužím :-) Tobě ST |
1
16.06.2013 - 22:07jc senior:
je stáří závoj v barvě hnědi nejistým krokem do jistot kdy netřeba je předpovědi že všechny zbaví žití pout * |
1
15.06.2013 - 09:36vavaoko:
A ty se na to dívej z dáli. Máš svaly, nohy koníků Až dlouhé nohy cestu zkrátí V blankyt se dível z ječných klasů Osinu vyčeš ze svých vlasů Toulej se světem básníků ST |
1
14.06.2013 - 10:48básněnka:
Pohádko...ST |
2
14.06.2013 - 09:48vavaoko:
Lnul jsem ke svíčkové od babči. I k jiným věcem jsem snad lnul Nad básní tvou jsem zakřepčil Ač z křesla jsem se nepohnul. ST |
1
13.06.2013 - 23:13Lota:
. jde se neboť mládí je něco k čemu se musí člověk dopracovat věkem . jsem se dnes dozvěděla :-))) |
1
13.06.2013 - 19:57 |



25.06.2013 - 09:34