Líbilo se
1
13.06.2013 - 16:36 |
1
13.06.2013 - 16:33básněnka:
milý mistře...máš za jedna...ehm...tedy vlastně za dva:-) |
2
13.06.2013 - 13:53nejsembásník:
bere dech i něžně hladí, /mám ty tvoje verše ráda/ řádky čtu a rýmy ladí, obdivem mi padá brada ... |
1
13.06.2013 - 12:20Kajuta:
1*! ST :) |
1
12.06.2013 - 21:57s.e.n:
Luna chladná je a bledá svítí na zem, něco hledá svoje světlo ještě ztlumí dvá když k sobě moc se tulí za oblakem pak se culí, když žádné dva nenajde zhasne, za mrak zajde. |
1
12.06.2013 - 07:30 |
2
11.06.2013 - 13:57labuť:
Kdo chtěl zasypal, kdo nechtěl trpělivě čistí... |
2
11.06.2013 - 08:22René Vulkán:
ty ses po ránu nějak rozparádila! kdybych tě trochu neznal, řek bych - manická fáze kdybych tě hodně neznal, řek bych - s pervitinem opatrně |
1
09.06.2013 - 14:18Kars:
Je smutné, že jsem ti k smíchu pohled můj přec nesvádí k hříchu když svírám tě při tanci v náruči jen bráním se být v tvém područí mlčíme, jen šeptáme přivřenýma očima vždyť naše hra byla tak čistá a nevinná |
2
08.06.2013 - 22:23Špáďa:
Slovní hrátky krásně ční, číst měl by ji trosečník. Za posledním ale veršem, já bych přidal vykřičník! |
1 08.06.2013 - 10:52Píseň lásky od Kars
jc senior:
Jsou básně, k nimž je třeba jen mlčet, mluví sama a především k tomu, komu jsou určena... ** |
1
08.06.2013 - 10:46 |
1
08.06.2013 - 10:41ttragelaf:
... ty báásně, jak jsem vás poSTrádal ! |
1
07.06.2013 - 12:08nejsembásník:
zatnout zuby, srovnat city, nemyslet na celebrity, optimista vždycky věří, že bude líp, i když čeří ... |
1
07.06.2013 - 06:38Jackie Decker:
Dobré :) Opravdu moc dobré :) Takovéhle básničky sečasto nevidí a nečtou :) |
2
06.06.2013 - 08:17René Vulkán:
okenice se zavřela závora klapla zapadla... divný zvuk roztáhl svá chapadla .....se blíží do světnice z umyvadla chobotnice :-) |
1 06.06.2013 - 02:04Píseň lásky od Kars
Vili:
Krásné,vybavuji si živý obraz, jak jí s láskou zpíváš tuhle píseň a ona se na Tebe usmívá. Z Tvých nejdražších je teď nejdál, ale slyší Tě. Poznala jsem skvělou ženu.Pláču.... |
2
05.06.2013 - 22:08básněnka:
jc senior: Tvé stromy na mne kývaly a já si s větví jasan zas pomalounku jásám :-) s přírodou si řvu...asi jsi to zaslechl... |
2
05.06.2013 - 11:42myšlenka pouhá:
sloni ti jistě odpustí vždyť znají spoustu neřestí když po dvojicích šlapou savanou za zvrásnělou vodou... na tvém čele teď ti směle … pokyvují choboty dočkej Pátka Robinsonko... nebo soboty ?! :) ST |
1
05.06.2013 - 11:34Květka Š.:
Prý jedno slůně stůně a z vanilky pšiká vidí taky pumlíč co pod vodou tiká...nebo bliká? Nebo jen se houpá,koupá. Nevím...ale lentilky mám ráda..:-)) |



13.06.2013 - 16:36