Líbilo se
1
23.05.2013 - 09:52churry:
zpívej...to pomáhá a ...špit:slyší to i "tam, na druhém břehu"... |
2
22.05.2013 - 23:13Lota:
. to už je zákon světa a naše předurčení nic nesmí v lidském štěstí věčně vytrvat vyrůstá vzpomínka jako květ na výsluní květ, který provoní život svou vůní |
1
22.05.2013 - 22:57TetaKazi:
Život je někdy hodně těžký. Myslím na tebe.. |
1
21.05.2013 - 11:27 |
1
21.05.2013 - 10:16Lota:
. sevře se srdce při tomhle čtení jizva po ráně se nezahojí a není tu co mohlo být však mnohý by mohl závidět ten až hmatatelný cit |
1
20.05.2013 - 18:26vavaoko:
Infarkt to nebyl. Tak to je ok. Furt se jde. ST |
1
20.05.2013 - 15:16churry:
...Poznals mě , tak jak vypadám, jen v tričku dcera Evinina...tvé ruce zažehnaly strach... Když ne v jablku, kde je vina?... Poznání vzájemně nadosah?... |
1
20.05.2013 - 10:09 |
1
20.05.2013 - 09:08labuť:
Smutně ze života o životě... |
1
20.05.2013 - 08:06 |
1
20.05.2013 - 07:49jc senior:
René Vulkán: Je v tom více rozjímavosti než akce, René,tak i spád díla je volnější, snad takhle.. |
1
20.05.2013 - 05:08krizekkk:
Všem, kteří nežijí pro sebe ST. |
2
19.05.2013 - 23:31jc senior:
Jsou činy, na které nejsou díky jsou osudy, jimž nesplacen je dluh a odívat je nelze pouze do kleriky však požehnání přál jim Bůh * |
1
19.05.2013 - 21:41Lota:
. jako když skončí koncert kdy hudba vzala dech sedím, vstřebávám v sobě tu krásu a nechce se mi odejít domů |
2
19.05.2013 - 18:44básněnka:
lehounce z pavučin spřádám si rým pak pozdě u večerních ohňů dívám se na tebe se strunou v srdci rozechvělou tam kdesi ve vůni světnice když chyběla mi... petlice...ST :-) |
1
17.05.2013 - 17:52hloubavá:
My milionáři vstáváme, kdy chceme, heč. :-) |
1
17.05.2013 - 08:00Hazentla:
Rána jsou okay..pokud začínají tak od deseti vejš. ;) |
1
16.05.2013 - 18:32 |
1
16.05.2013 - 17:46Kozoroh1:
Květka Š.: Co taky zbývá tulákovi, jenž nemá sílu změnit svět, než vypořádat se s tím slovy, z nichž moudrosti mu vykvet květ? ;o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) |
1
15.05.2013 - 06:16krizekkk:
Dopálím Tě kopřivou, chceš? :-) ST |



23.05.2013 - 09:52