Líbilo se

komentáře
1 23.05.2013 - 09:52
churry:
zpívej...to pomáhá a ...špit:slyší to i "tam, na druhém břehu"...
2 22.05.2013 - 23:13
Lota:
.
to už je zákon světa a naše předurčení
nic nesmí v lidském štěstí věčně vytrvat

vyrůstá vzpomínka jako květ na výsluní
květ, který provoní život svou vůní
1 22.05.2013 - 22:57
TetaKazi:
Život je někdy hodně těžký. Myslím na tebe..
1 21.05.2013 - 11:27
labuť:
S jarem ožívám
s létem se raduji
podzim mi maluje
a zima zas studí

:-)
1 21.05.2013 - 10:16
Lota:
.
sevře se srdce při tomhle čtení
jizva po ráně se nezahojí
a není tu co mohlo být
však mnohý by mohl závidět
ten až hmatatelný cit
1 20.05.2013 - 18:26
vavaoko:
Infarkt to nebyl. Tak to je ok. Furt se jde. ST
1 20.05.2013 - 15:16
churry:
...Poznals mě , tak jak vypadám, jen v tričku dcera Evinina...tvé ruce zažehnaly strach...
Když ne v jablku, kde je vina?...
Poznání vzájemně nadosah?...
1 20.05.2013 - 10:09
Lota:
.
jako odpověď
mně z duše promluvil
jc senior

nenapsala bych to líp
1 20.05.2013 - 09:08
labuť:
Smutně ze života o životě...
1 20.05.2013 - 08:06
Kapka:
Jakoby trocha nostalgie?
Krásná báseň, nelze číST jen jednou.
1 20.05.2013 - 07:49
jc senior:
René Vulkán:
Je v tom více rozjímavosti než akce, René,tak i spád díla je volnější, snad takhle..
1 20.05.2013 - 05:08
krizekkk:
Všem, kteří nežijí pro sebe ST.
2 19.05.2013 - 23:31
jc senior:
Jsou činy, na které nejsou díky
jsou osudy, jimž nesplacen je dluh
a odívat je nelze pouze do kleriky
však požehnání přál jim Bůh
*
1 19.05.2013 - 21:41
Lota:
.
jako když skončí koncert
kdy hudba vzala dech
sedím, vstřebávám v sobě tu krásu
a nechce se mi odejít domů
2 19.05.2013 - 18:44
básněnka:
lehounce z pavučin
spřádám si rým
pak pozdě u večerních ohňů
dívám se na tebe
se strunou v srdci rozechvělou
tam kdesi
ve vůni světnice
když chyběla mi... petlice...ST :-)
1 17.05.2013 - 17:52
hloubavá:
My milionáři vstáváme, kdy chceme, heč. :-)
1 17.05.2013 - 08:00
Hazentla:
Rána jsou okay..pokud začínají tak od deseti vejš. ;)
1 16.05.2013 - 18:32
Kapka:
Teď už nemám žádné STesky
vzpomínky jen pění
vnoučata předváděj hezky
co už pro mě není
1 16.05.2013 - 17:46
Kozoroh1:
Květka Š.:
Co taky zbývá tulákovi,
jenž nemá sílu změnit svět,
než vypořádat se s tím slovy,
z nichž moudrosti mu vykvet květ?
;o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1 15.05.2013 - 06:16
krizekkk:
Dopálím Tě kopřivou, chceš? :-) ST
1 ... 553|554|555|556|557|558|559|560|561 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku