Líbilo se
2
05.05.2013 - 08:47jc senior:
o energii nezavátou s větrem bych se s chutí rval před hodinou vstávám pátou pod pasem bych tě stopoval do ráhnoví ženu racka co chechtá se nému stisku šohaj ač jsem ze Slovácka botanicky rostu v Písku :o) |
1
04.05.2013 - 22:39 |
1 04.05.2013 - 14:56Jen tak 35 od zenge
Lota:
... a pak, že jsou k obdivu jen sochy jsou, ale u těch se takhle nenasměju i když, v dnešní době možná taky :) . jen tak není jen tak to vím jistojistě protože tohle jen tak někdo nenapíše !!! |
2
04.05.2013 - 13:17 |
2
04.05.2013 - 12:20 |
2
04.05.2013 - 10:25básněnka:
vavaoko: no jasně..zásadně nazí...vždyť jsme si drazí :-) |
2
04.05.2013 - 10:20vavaoko:
Až se Slunko ukáže, vyrazíme na pláže! Os hlavy až po paty, budem lítat nahatý! Hi Líbí se mi to. ST |
1
04.05.2013 - 09:38básněnka:
krizekkk: no jestli chodíš s pískem ...je něco jiného než choditi pískem...:-) |
3
03.05.2013 - 20:06jc senior:
...znáš pohádku o hadu hospodáříčkovi? A pak, že to není hospodářské zvíře. Je věrohodnější nosit kytaru a jen pobrnkávat, nežli nosit prázdný futrál od trombonu. To s láskou je to jinak, ta nepotřebuje struny ani futrál a přece dovede zahrát (i na nervy) :o) |
1
30.04.2013 - 14:21E.T.Jane:
Luna na obloze, luna v pokoji luna na oáze a taky na hnoji.. Tím nechci nic znevažovat, já jen, že ten noční punťa prostě svítí snad na všechno :) |
1
30.04.2013 - 07:18nejsembásník:
na dně flašky - většinou, /alkáči mi prominou,/ bývá jenom zklamání ... slova, co se nebrání ... strádání ... deptání ... bez dlaní ... |
1
30.04.2013 - 05:43obr kolodej:
Mě sedí: má paní - lhaní. ST :-) |
2
30.04.2013 - 01:31 |
1
29.04.2013 - 17:07labuť:
Malé drobnosti jsou ty největší střípky našich životů... jen někdy trvá, než to objevíme... |
1
29.04.2013 - 16:15mutil:
Ač v novu nemá svoji záři Se sklenkou je roven požitkáři Tak tedy na život a na ex Doufám, že se S Tebou rozdělil. |
1
29.04.2013 - 12:46mutil:
E.T.Jane: Co (by) řekla? Pochovej mě, budu ráda Přikrej, zahřej moje záda Že hlava bolí však mě mrzí Tak ať nejsou ruce drzý |
1
28.04.2013 - 01:10Liška76:
Střípky minula umějí bolet!! |
1
27.04.2013 - 17:46 |
1
27.04.2013 - 08:46 |
1
26.04.2013 - 22:26s.e.n:
Z leknutí mi čelo stydlo v básničkách vaří se jídlo jeden druhému chutě dělá múza s tím nic nenadělá, bude jí však brzy špatně když i kůň řechtá do básně a co čtenář, ten si zkusí až okusí guláš muší Já vám říkám fuj fuj fuj na svém místě raděj stůj a za hezkou básničku máš Super Tip, hvězdičku. |



05.05.2013 - 08:47