Líbilo se

komentáře
2 05.05.2013 - 08:47
jc senior:
o energii nezavátou
s větrem bych se s chutí rval
před hodinou vstávám pátou
pod pasem bych tě stopoval

do ráhnoví ženu racka
co chechtá se nému stisku
šohaj ač jsem ze Slovácka
botanicky rostu v Písku
:o)
1 04.05.2013 - 22:39
čubík:
Hrají tam, ach hrají
však rozcuká mi lýtka
jen plamen vášně znalý
Mbonita - Jitka.
1 04.05.2013 - 14:56
Lota:
...
a pak, že jsou k obdivu jen sochy
jsou, ale u těch se takhle nenasměju
i když, v dnešní době možná taky :)
.
jen tak není jen tak
to vím jistojistě
protože tohle
jen tak někdo nenapíše !!!
2 04.05.2013 - 13:17
Květka Š.:
a pak tu STopu v písku
mořská vlna smyje
..nevadí
je tu přece poezie..
2 04.05.2013 - 12:20
Kapka:
Stopy v písku - moje - paráda
když do slané lehnu na záda
volně žiju, více nežádám...
Tobě ST
2 04.05.2013 - 10:25
básněnka:
vavaoko: no jasně..zásadně nazí...vždyť jsme si drazí :-)
2 04.05.2013 - 10:20
vavaoko:
Až se Slunko ukáže,
vyrazíme na pláže!
Os hlavy až po paty,
budem lítat nahatý!

Hi Líbí se mi to. ST
1 04.05.2013 - 09:38
básněnka:
krizekkk: no jestli chodíš s pískem ...je něco jiného než choditi pískem...:-)
3 03.05.2013 - 20:06
jc senior:
...znáš pohádku o hadu hospodáříčkovi?
A pak, že to není hospodářské zvíře.
Je věrohodnější nosit kytaru a jen pobrnkávat, nežli nosit prázdný futrál od trombonu.
To s láskou je to jinak, ta nepotřebuje struny ani futrál a přece dovede zahrát (i na nervy)
:o)
1 30.04.2013 - 14:21
E.T.Jane:
Luna na obloze,
luna v pokoji
luna na oáze
a taky na hnoji..
Tím nechci nic znevažovat, já jen, že ten noční punťa prostě svítí snad na všechno :)
1 30.04.2013 - 07:18
nejsembásník:
na dně flašky - většinou,
/alkáči mi prominou,/
bývá jenom zklamání ...
slova, co se nebrání ...
strádání ...
deptání ...
bez dlaní ...
1 30.04.2013 - 05:43
obr kolodej:
Mě sedí: má paní - lhaní. ST :-)
2 30.04.2013 - 01:31
čubík:
Kdo laním se klaní
ač lhaní jej zraní
ten zralý je k mání
ku smrtí zulíbání.
1 29.04.2013 - 17:07
labuť:
Malé drobnosti jsou ty největší střípky našich životů... jen někdy trvá, než to objevíme...
1 29.04.2013 - 16:15
mutil:
Ač v novu nemá svoji záři
Se sklenkou je roven požitkáři
Tak tedy na život a na ex

Doufám, že se S Tebou rozdělil.
1 29.04.2013 - 12:46
mutil:
E.T.Jane:
Co (by) řekla?
Pochovej mě, budu ráda
Přikrej, zahřej moje záda
Že hlava bolí však mě mrzí
Tak ať nejsou ruce drzý
1 28.04.2013 - 01:10
Liška76:
Střípky minula umějí bolet!!
1 27.04.2013 - 17:46
jc senior:
myšlenka se navrací
škrt je na obálce
zmatený kód adresy
a Luny smích v dálce
:-(
1 27.04.2013 - 08:46
vavaoko:
Somnabulní. Zmámený.
Tobě verše píši.
Snad jsi ještě na Zemi.
Ne ve hvětdné říši.
ST
1 26.04.2013 - 22:26
s.e.n:
Z leknutí mi čelo stydlo
v básničkách vaří se jídlo
jeden druhému chutě dělá
múza s tím nic nenadělá,
bude jí však brzy špatně
když i kůň řechtá do básně
a co čtenář, ten si zkusí
až okusí guláš muší
Já vám říkám fuj fuj fuj
na svém místě raděj stůj
a za hezkou básničku
máš Super Tip, hvězdičku.
1 ... 555|556|557|558|559|560|561|562|563 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku