Líbilo se

komentáře
1 29.05.2013 - 10:34
vodnar:
nebo altroza?
1 29.05.2013 - 09:48
Lota:
.
copak tohle potřebuje komentář???

ale když všichni Tvoji čtenáři
Ti musí nutně sdělit
že to co tu předkládáš
je jim pochoutkou
:)
1 28.05.2013 - 20:27
vavaoko:
Každý muž má svůj rozum. A své péro. ST
1 28.05.2013 - 11:20
Květka Š.:
..no jo,ale čápů je víc
a jiný komín si taky najdou
tak raději ta ochrana nebo v zimě vrána?
Možný je všechno.
ST))
1 28.05.2013 - 10:16
Kajuta:
Slezte z toho komína, Donalde, vidím vás. :)) Výborný.
1 28.05.2013 - 09:46
jc senior:
Špáďa:
Dle křivé že kreslím latě
verš zní možná kostrbatě
a k tomu jsem i víno pil
o secesní se snažil styl,
kdybych vína vypil méně
verš by zněl víc vybarveně
:o))
1 28.05.2013 - 08:18
Ivan:
Člověk, který něco píše, aby se ujistil, že je kumštýř, je s odpuštěním trouba. (Jan Werich)
1 27.05.2013 - 22:30
básněnka:
krouží si volně po nebi
pak bydlí na komíně
vůbec se jim nedivím
dívaj se na nás jako ...v kině... :-) ST
1 27.05.2013 - 20:53
pan.jara:
Když budeš hodně chtít tak se to splní:-)
1 27.05.2013 - 19:58
Mbonita:
popravdě jsi prostě boží:-) Pavle a to tím, že se vidíš objektivně krásnej:-)
1 27.05.2013 - 19:14
Jackie Decker:
Jo tak tohle je mazec básnička :D
1 27.05.2013 - 18:53
jc senior:
schody, schody
strmé schody
kráčím sám
či Bůh mě vodí
ať sám či nesám
kráčím snad
s cílem dojít
nepadat
*
2 27.05.2013 - 18:49
jc senior:
...jen dále hraj tu lásky píseň
kde květy hřejí, voní luh
hrej vždy, když příjde tíseň
slyší ona, slyší Bůh
**
1 27.05.2013 - 18:04
vavaoko:
Plakáty mistra Muchy nemohou nikoho nechat lhostejným. Ani mě, ač jsem výstavu neviděl. Díla však vesměs znám. Mucha miloval krásu. Epopej nechápu. Mám pocit, že to není on. A nelíbí se mi. Ale nejspíše tomu jen nerozumím. Tobě ST za to vyznání.
1 27.05.2013 - 14:27
Mourek:
Je to možná jen úhlem pohledu - zajímavě by dopadlo kladivo dát před zrcadlo. Významně ptát se, kdo že v kraji zdejším je ze všech lidí nejkrásnějším.
1 25.05.2013 - 23:57
René Vulkán:
poslední list se třese na platanu, neboť on dobře ví ...

líbí se mně to zastřené spojení strachu (chvění) - po tmě -se statečnosti
1 25.05.2013 - 07:07
Kajuta:
Ne každý den je posvícení, každý den maják nesvítí.. pravda vyšplouchaná z pěny. Kde světlo vzácné zachytit?
1 24.05.2013 - 08:13
básněnka:
Taky bych se na tebe vykašlala, bombarďáky co sbíraj skalpy nemusím ...ST
1 24.05.2013 - 02:48
northcaroline:
Nemám slov, Karle. Tvá láska, tvá žena, má spolužačka, kamarádka...Na dálku, cítím s Tebou, myslim na tebe...jak prázdná musí být Tvoje rozkvetlá zahrada... a vzpomínám. Uprimnou soustrast.
1 24.05.2013 - 00:23
René Vulkán:
Lostgen.:
ten schizofrenik, který je obklopen svoji chorobou jak stěnami se těší na na svítání - v noci to mají těžký. Má strach, že se rána snad nedočká - do svítání málo sil

Strašně čeká na nové ráno (úlevu) aby mohl ze zajetí vyjít do prostoru a v té úlevě reálně spočítat ztráty (chudobky) a nálezy -naději (devětsil)
ale tak úplně chorobě neuniknul - slyší trávu šeptat :-)
1 ... 552|553|554|555|556|557|558|559|560 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku