Líbilo se
1
29.05.2013 - 10:34vodnar:
nebo altroza? |
1
29.05.2013 - 09:48Lota:
. copak tohle potřebuje komentář??? ale když všichni Tvoji čtenáři Ti musí nutně sdělit že to co tu předkládáš je jim pochoutkou :) |
1 28.05.2013 - 20:27Jen tak 40 od zenge
vavaoko:
Každý muž má svůj rozum. A své péro. ST |
1
28.05.2013 - 11:20Květka Š.:
..no jo,ale čápů je víc a jiný komín si taky najdou tak raději ta ochrana nebo v zimě vrána? Možný je všechno. ST)) |
1
28.05.2013 - 10:16Kajuta:
Slezte z toho komína, Donalde, vidím vás. :)) Výborný. |
1
28.05.2013 - 09:46jc senior:
Špáďa: Dle křivé že kreslím latě verš zní možná kostrbatě a k tomu jsem i víno pil o secesní se snažil styl, kdybych vína vypil méně verš by zněl víc vybarveně :o)) |
1 28.05.2013 - 08:18PRO JANIČKU od Houda
Ivan:
Člověk, který něco píše, aby se ujistil, že je kumštýř, je s odpuštěním trouba. (Jan Werich) |
1
27.05.2013 - 22:30básněnka:
krouží si volně po nebi pak bydlí na komíně vůbec se jim nedivím dívaj se na nás jako ...v kině... :-) ST |
1
27.05.2013 - 20:53pan.jara:
Když budeš hodně chtít tak se to splní:-) |
1
27.05.2013 - 19:58Mbonita:
popravdě jsi prostě boží:-) Pavle a to tím, že se vidíš objektivně krásnej:-) |
1
27.05.2013 - 19:14Jackie Decker:
Jo tak tohle je mazec básnička :D |
1
27.05.2013 - 18:53jc senior:
schody, schody strmé schody kráčím sám či Bůh mě vodí ať sám či nesám kráčím snad s cílem dojít nepadat * |
2
27.05.2013 - 18:49jc senior:
...jen dále hraj tu lásky píseň kde květy hřejí, voní luh hrej vždy, když příjde tíseň slyší ona, slyší Bůh ** |
1
27.05.2013 - 18:04vavaoko:
Plakáty mistra Muchy nemohou nikoho nechat lhostejným. Ani mě, ač jsem výstavu neviděl. Díla však vesměs znám. Mucha miloval krásu. Epopej nechápu. Mám pocit, že to není on. A nelíbí se mi. Ale nejspíše tomu jen nerozumím. Tobě ST za to vyznání. |
1
27.05.2013 - 14:27Mourek:
Je to možná jen úhlem pohledu - zajímavě by dopadlo kladivo dát před zrcadlo. Významně ptát se, kdo že v kraji zdejším je ze všech lidí nejkrásnějším. |
1
25.05.2013 - 23:57René Vulkán:
poslední list se třese na platanu, neboť on dobře ví ... líbí se mně to zastřené spojení strachu (chvění) - po tmě -se statečnosti |
1
25.05.2013 - 07:07Kajuta:
Ne každý den je posvícení, každý den maják nesvítí.. pravda vyšplouchaná z pěny. Kde světlo vzácné zachytit? |
1
24.05.2013 - 08:13básněnka:
Taky bych se na tebe vykašlala, bombarďáky co sbíraj skalpy nemusím ...ST |
1
24.05.2013 - 02:48northcaroline:
Nemám slov, Karle. Tvá láska, tvá žena, má spolužačka, kamarádka...Na dálku, cítím s Tebou, myslim na tebe...jak prázdná musí být Tvoje rozkvetlá zahrada... a vzpomínám. Uprimnou soustrast. |
1
24.05.2013 - 00:23René Vulkán:
Lostgen.: ten schizofrenik, který je obklopen svoji chorobou jak stěnami se těší na na svítání - v noci to mají těžký. Má strach, že se rána snad nedočká - do svítání málo sil Strašně čeká na nové ráno (úlevu) aby mohl ze zajetí vyjít do prostoru a v té úlevě reálně spočítat ztráty (chudobky) a nálezy -naději (devětsil) ale tak úplně chorobě neuniknul - slyší trávu šeptat :-) |



29.05.2013 - 10:34