Líbilo se
2
09.07.2013 - 10:02jc senior:
v rohu větrající rajtky oblak zamuchlaných duchen známý obraz, sudé pátky, i hluchým přistižen je uchem tak prohýří mnohý statky orván z pér svlečeným supem místo duchen karimatky do propasti před sestupem :-( |
1
08.07.2013 - 18:45Psavec:
Některé reklamace se neuznávají, ST. |
1
08.07.2013 - 17:34básněnka:
vše souvisí se vším...ST |
1
07.07.2013 - 21:11zenge:
to: ziriant Nemusím bývat tanečnice abys šlapala na prsty a netřeba být slzou z líce abys mě setřel dvojvrstvý jak kapesníček volným pádem upuštěný jen z principu Až vzpomínky mi pojdou hladem tak ze snů si tě vyštípu díky °) |
1
07.07.2013 - 20:04 |
1
06.07.2013 - 01:16čubík:
...teda to je silné, Jituško, ale moc pěkně a výstižně napsáno... |
1
05.07.2013 - 09:16Kajuta:
Raději propastné hlubiny, než v nebi nosit holiny? :) Máš recht. |
1
05.07.2013 - 09:09jc senior:
je Ro(c)k čtyři v knoflíkovém mariáši hlásíš sedmu, já dám flek erotické kerka straší z pod spuštěných ramínek (a bývali jsme mušketýři...) :-( |
1
04.07.2013 - 11:39Hazentla:
Celý svět je scéna a muži, ženy, všichni jsou jen herci ... Máš recht, Wille... však chceme hrát (si) ...rozpustile :) |
1
04.07.2013 - 11:13E.T.Jane:
To je krásný dílko. Úplně se kochám pane :) Dílo vskutku nevídané. A myslím,že když je "one man" vstřícný a milý, je v tvém životě spíš show family :) ** ! |
1
04.07.2013 - 10:05jc senior:
mám přítele Rychlonožku dostal k svátku koloběžku jezdí tryskem, jen to hvízdá do čmeláků najel hnízda co teď, nešťastník se ptá v běhu hlava ligotá vstříc čápům i jejich stínům kde luční hraje collegium k bezvědomí v taláru - jezinkám pad do spárů :o)) |
2
04.07.2013 - 04:55krizekkk:
Je to marný, je to marný, je to marný... Jak to mám komentovat? :-) To se prostě prezentuje úplně samo. ST |
4
02.07.2013 - 17:08 |
1
02.07.2013 - 11:15carodejka:
Myšlenko, labuť, severnko, matoušku,6thSun,Mbonita,Květuško,Křížku,vavaoko,všem přeji krásný dny a moc děkuji za vaše milá slova a zastavení. |
2
01.07.2013 - 11:02labuť:
Dokážeš vnímat každý okamžik a do přírody jsi vsáknutá A i když někdy bolí cesta srdcem román ten píšem každý sám |
1
30.06.2013 - 18:22básněnka:
René Vulkán: až na to ...že halucinogeny nemusím:-)...vystačím si jen s fantazií |
1
29.06.2013 - 21:46René Vulkán:
nerušit ať se nepomatu kelímek za kelímkem z automatu dostávám stá dvacka ... a furt vyhrávám |
5
26.06.2013 - 10:28jc senior:
a co miluji já... dveře, u nichž chybí klika květ, dráždíci alergika šňůru, která hostí dříny smutný balvan z rozvaliny orosení prázdné sklenky a hrst veršů od básněnky ... |
1
26.06.2013 - 08:41myšlenka pouhá:
... zajímavé... jen mi dnes nějak víc než jindy :) přijde, že jsi požila nějaké houbičky s omamnými účinky :) ST |
1
25.06.2013 - 12:06E.T.Jane:
A tu kytici posypat vůní z tvých pocitů a bude vědět, že jsi pro ní tu :) Mooooc dobrá! :) ** |



09.07.2013 - 10:02