Líbilo se
1
14.08.2013 - 00:53vanesa:
:-))))) Supér! Pobavila. Lidi, proč žehlíte? Froté ručníky se vůbec žehlit nemají. Trička, košile, halenky, svetry dávám po vytažení z pračky na ramínka, uhladím je a pověsím. I s ostatním prádlem si hravě poradím. Bez žehlení. Život bez žehlení, usnadňuje snění...:-)) |
2
13.08.2013 - 20:30s.e.n:
To je krásně a lidsky potřebně a s porozuměním té náhlé nečekané bolesti napsáno. Když se podaří opět samotu poslat pryč, udělej to. Vše je snadnější ve dvou a navíc štěstí zase příjde do domu. |
1
13.08.2013 - 18:12jc senior:
kol políčka klasů pšeničného zrna pokosenou travou prochází se srna štíhlý krk zdoben věnci kopretin a vůni jahod nabíd lesní stín * |
2
13.08.2013 - 17:40 |
1
13.08.2013 - 05:28ttragelaf:
Dnešní menu: vločková kaše z hvězd, hašé, pak chřest z měsíce, směsice ořechů, ocas z pelechu komety, krokety, perkelt prokletý.... mě nejvíc láka: Rio Mare z tuňáka |
1
13.08.2013 - 04:26ttragelaf:
čas roky odejme jaro sníh z úbočí a odjinud zas zima tě obejme ta léta nakonec jen pár minut zúročí |
1
13.08.2013 - 00:11labuť:
Když lovec se v muži probudí, holt musí a musí... :-) |
1
13.08.2013 - 00:01labuť:
Pane jo, já taky mlčím u noční večeře a rozjímám nad labužnicky servírovaným dezertem... ST! Jsi čím dál lepší!!! |
5
12.08.2013 - 06:14nejsembásník:
oplakat, vzpomínat a jít dál ... mám svoje zkušenosti a vím, jak srdce bolí, život najednou jako by stál a žalem se skály pod rukama drolí ... Proto je nutné nasadit nejúčinnější léky, udělat první krok a reagovat na doteky... |
1
11.08.2013 - 22:47bameka:
Léta poplynou a za Maruškou s Pavlíkem se jednoho dne definitivně zavřou dveře jejich dosavadního domova. A oni se ocitnou na křižovatce. Vydají se nelehkou cestou pokoušení se znovu věřít lidem nebo druhou cestou, cestou trvalé nenávisti a touhy po pomstě za dosavadní příkoří? A kolik mladých lidí je každý rok vystaveno takovému rozhodování? To jsou stejně znepokojivé otázky jako je znepokojivá skutečnost, že v některých zařízeních a institucích, zaštiťujících se slovy "vše pro dítě", panuje ztěží uvěřitelný bordel. Tahle povídka to dobře připomíná. |
1
11.08.2013 - 12:10Rezkaaa:
Nádherný smutný příběh... Málo co mě dožene k slzám, tento příběh to však dokázal... |
3
11.08.2013 - 10:22 |
2
11.08.2013 - 10:01jc senior:
vodík si pletu se sodíkem za prvek "poloniny" mám sotva bych však nazval hříchem že zítřek sázím na uran síru vmíchám do olova jak alchimistů epigon divná přitom mumlám slova ulít chtěl bych zlatý zvon prozvonit jím všechna místa na soustavě dívčích jmen žel, však nejsem alchimista, jen se stromu jsem setřesen přesto rád bych kobalt, nikl i se stříbrem spojil v rým to aby mi neunikl couvající kočky stín * |
1
10.08.2013 - 19:19Mbonita:
bolest se musí odžít, pravý cit pak najít |
1
10.08.2013 - 16:11básněnka:
lovce bez páteře nemám ráda...v důsledku mají totiž velmi křivá záda, asi jak se plíží pod tou zemskou tíží |
2
09.08.2013 - 22:33Kapka:
Přijmout lásku, oplatit, začít znovu štěstím žít... ST |
7
09.08.2013 - 22:21 |
1
09.08.2013 - 09:37jc senior:
byl jsem slepý, tenkrát v Římě když Romulus tě k loži ved já dál chlastal na hostině a blábol táh se jako med zůstaly mi šifry, skice bral jsem jen co bylo dáno od široké nohavice, pro mě bylo neustláno * |
1
08.08.2013 - 22:41Kapka:
zenge: Jo, na legrácky tě užije. Jenom chvíli a pak out tohle už mě leká asi najdu řeky proud chladný na mě čeká misto k jihu k severu na léto se vy..kašlu :-) |
1
08.08.2013 - 22:02Kapka:
zenge: Reinkarnace žádná legrace vraceti se zpátky bolesti a hrátky člověk nebo zvíře na stromě či v díře jémine, to snad raděj asi ne :-) |



14.08.2013 - 00:53