René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
13.08.2013 - 00:04
labuť: Neměly tam letět, uličnice... :-)
12.08.2013 - 23:09
René Vulkán: zenge: jsme
12.08.2013 - 22:07
Mbonita: osudová:-)
12.08.2013 - 21:53
zenge: typická z dovolený
a nebo neklid noci?
ST
(nejsme tu ale cvoci?
:)
12.08.2013 - 20:50
jita.1965: Kéž by, nám lezou k ránu po ksichtech a budí nás :-))
12.08.2013 - 20:49
jita.1965: Dobře vyjádřeno, ST!
12.08.2013 - 20:40
jita.1965: Mňamka! ST!
12.08.2013 - 12:42
12.08.2013 - 12:31
12.08.2013 - 10:19
12.08.2013 - 07:02
isisleo: :-))
11.08.2013 - 21:41
Kars: Najdeš to dvousloví, když moře tě osloví
pak pohlédni na pláže, tam se ti ukáže :-)
11.08.2013 - 15:45
Mbonita: periferie srdce plná vlnobití..
11.08.2013 - 10:10
labuť: Panečku, to je vyjádření, super!... Já se vrátila od jednoho a pěkně divokého :-))
10.08.2013 - 23:05
carodejka: Krásná báseň i místa.
10.08.2013 - 20:33
kvítek: ST ST ST ST...:-)
10.08.2013 - 20:10
10.08.2013 - 19:11
Mbonita: pravda žití
svědomí co sytí čas
tma
i jas uvnitř nás..
10.08.2013 - 16:12
básněnka: na předměstí moře...veršuješ si... hoře ?
10.08.2013 - 16:08
libanka: moc se mi líbí,člověk opravdu neví
1 ... 495|496|497|498|499|500|501|502|503 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku