René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.08.2013 - 00:04
labuť: Neměly tam letět, uličnice... :-)
|
12.08.2013 - 23:09
René Vulkán: zenge: jsme
|
12.08.2013 - 22:07
Mbonita: osudová:-)
|
12.08.2013 - 21:53
|
12.08.2013 - 20:50
jita.1965: Kéž by, nám lezou k ránu po ksichtech a budí nás :-))
|
12.08.2013 - 20:49
jita.1965: Dobře vyjádřeno, ST!
|
12.08.2013 - 20:40
jita.1965: Mňamka! ST!
|
12.08.2013 - 12:42
myšlenka pouhá: :) ST
|
12.08.2013 - 12:31
myšlenka pouhá: :) ST
|
12.08.2013 - 10:19
vavaoko: ST
|
12.08.2013 - 07:02
isisleo: :-))
|
11.08.2013 - 21:41
Kars: Najdeš to dvousloví, když moře tě osloví
pak pohlédni na pláže, tam se ti ukáže :-) |
11.08.2013 - 15:45
Mbonita: periferie srdce plná vlnobití..
|
11.08.2013 - 10:10
labuť: Panečku, to je vyjádření, super!... Já se vrátila od jednoho a pěkně divokého :-))
|
10.08.2013 - 23:05
carodejka: Krásná báseň i místa.
|
10.08.2013 - 20:33
kvítek: ST ST ST ST...:-)
|
10.08.2013 - 20:10
vavaoko: ST
|
10.08.2013 - 19:11
|
10.08.2013 - 16:12
básněnka: na předměstí moře...veršuješ si... hoře ?
|
10.08.2013 - 16:08
libanka: moc se mi líbí,člověk opravdu neví
|


