René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
26.07.2013 - 10:10
zvířenka: Jó,panečku,člověčinu a člověčenství je třeba náramně chránit. Dík za to. Snad ještě existuje cesta.
25.07.2013 - 21:58
Psavec: ST.
25.07.2013 - 20:47
25.07.2013 - 17:04
ttragelaf: vývoj jak sucho
bere vodu řece
má smutné akcenty
a přece
jen ty ho naplníš
jen ty
25.07.2013 - 15:01
hloubavá: Prázdno v domě
pusto v duši
znám to líp
než můžeš tušit.
25.07.2013 - 11:19
zenge: v rozvoji
do hnoje
se všemi šunty
svírá nás obojek
střílíme grunty
pod cenou
...krajinou ztracenou
(zatraceně)
25.07.2013 - 11:01
Květka Š.: Z domu zbylo jenom prázdno
---------
Smet´ jej příval „nehorázno“
----------------------
je to tak...St...
25.07.2013 - 10:37
Kapka: ST*
25.07.2013 - 09:37
isisleo: ........to jsou mračna cest..
..jež musíme nést..
25.07.2013 - 09:26
vavaoko: Někde jsme špatně odbočili..
ST
25.07.2013 - 08:18
jc senior: prázdno v domě, zameteno
vše, co lidský život znal
Bůh snad bod se o vřeteno
a tváří se jakoby spal
*
25.07.2013 - 05:09
básněnka: největší krajíc toho, co nechceme...
25.07.2013 - 00:22
Kajuta: Proud davu.. slepý, hluchý.. zvíře s vlastní inteligencí, které se neřídí zákony, jako jednotlivci, nýbrž smete vše, co mu přijde do cesty.. jen tak mě napadá..
24.07.2013 - 22:27
René Vulkán: a poblijem si bundu
24.07.2013 - 22:26
CULIKATA: Tak si dáme rundu
namalujeme bžundu))
24.07.2013 - 21:41
Mbonita: prostě umění je dada:-) to je rada ze dna číše..
24.07.2013 - 18:18
René Vulkán: jc senior: výbornej komentář
24.07.2013 - 17:53
jc senior: galerie..
pad jsem na zem
já nepil
on byl podobrazem
*
24.07.2013 - 14:17
zvířenka: nevim proč se mi vybavil Alois Mikulka,asiže to Brňo.-))
Krasotka.
24.07.2013 - 14:07
myšlenka pouhá: :) vtipné ST
1 ... 498|499|500|501|502|503|504|505|506 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku