René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.07.2013 - 10:10
zvířenka: Jó,panečku,člověčinu a člověčenství je třeba náramně chránit. Dík za to. Snad ještě existuje cesta.
|
25.07.2013 - 21:58
Psavec: ST.
|
25.07.2013 - 20:47
myšlenka pouhá: ... ST
|
25.07.2013 - 17:04
|
25.07.2013 - 15:01
|
25.07.2013 - 11:19
zenge: v rozvoji
do hnoje se všemi šunty svírá nás obojek střílíme grunty pod cenou ...krajinou ztracenou (zatraceně) |
25.07.2013 - 11:01
Květka Š.: Z domu zbylo jenom prázdno
--------- Smet´ jej příval „nehorázno“ ---------------------- je to tak...St... |
25.07.2013 - 10:37
Kapka: ST*
|
25.07.2013 - 09:37
isisleo: ........to jsou mračna cest..
..jež musíme nést.. |
25.07.2013 - 09:26
vavaoko: Někde jsme špatně odbočili..
ST |
25.07.2013 - 08:18
jc senior: prázdno v domě, zameteno
vše, co lidský život znal Bůh snad bod se o vřeteno a tváří se jakoby spal * |
25.07.2013 - 05:09
básněnka: největší krajíc toho, co nechceme...
|
25.07.2013 - 00:22
Kajuta: Proud davu.. slepý, hluchý.. zvíře s vlastní inteligencí, které se neřídí zákony, jako jednotlivci, nýbrž smete vše, co mu přijde do cesty.. jen tak mě napadá..
|
24.07.2013 - 22:27
René Vulkán: a poblijem si bundu
|
24.07.2013 - 22:26
CULIKATA: Tak si dáme rundu
namalujeme bžundu)) |
24.07.2013 - 21:41
Mbonita: prostě umění je dada:-) to je rada ze dna číše..
|
24.07.2013 - 18:18
René Vulkán: jc senior: výbornej komentář
|
24.07.2013 - 17:53
|
24.07.2013 - 14:17
zvířenka: nevim proč se mi vybavil Alois Mikulka,asiže to Brňo.-))
Krasotka. |
24.07.2013 - 14:07
myšlenka pouhá: :) vtipné ST
|


