René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.08.2013 - 10:56
6thSun: Ty se taky hned dojmeš. Jako já no :-)
|
26.08.2013 - 06:48
krizekkk: No, má to sílu. ST
|
25.08.2013 - 21:16
René Vulkán: Kars: ještě jsem to nezkoušel
|
25.08.2013 - 20:44
Kars: A fakt to funguje ?
|
25.08.2013 - 17:41
zenge: 1 vlašťovka jaro nedělá:)
ST |
25.08.2013 - 10:06
Verena: Pěkný návod :-)
|
25.08.2013 - 09:52
jc senior: Příjemně lákáš, být vlaštovkou, už letím...
:o) |
24.08.2013 - 22:07
Lostgen.: a co když ji po cestě chytne déšť ? Co pak ? :o
|
24.08.2013 - 21:50
Květka Š.: a ještě vlaštovkám ukážeš směr...ST))
|
24.08.2013 - 21:28
jita.1965: Díky za návod! ST
|
24.08.2013 - 21:27
jita.1965: A tohle může napssat jen ten, kdo má vnímavé srdce na pravém místě!
ST! |
24.08.2013 - 21:26
jita.1965: Taky se vždycky v takových chvílích dmu pýchou, jaká je naše zem překrásná zahrádka. ST!
|
24.08.2013 - 21:05
myšlenka pouhá: .. a já jak přivolat ztracenou Múzu :) ST
|
24.08.2013 - 19:58
Kapka: Ať letí... ST
|
24.08.2013 - 19:21
vavaoko: Máš dobrou fintu. ST
|
24.08.2013 - 19:13
kvítek: jdu do toho..ST
|
24.08.2013 - 19:00
isisleo: :-)))..když ty vlaštovku..tak já parníček..
|
24.08.2013 - 18:46
carodejka: Taky se mi občas zasteskne, jooo školní léta,...
|
24.08.2013 - 17:32
Kajuta: Mně voní po školních lavicích. :)
|
24.08.2013 - 17:03
básněnka: dobrý nápad:-)
|


