René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.08.2013 - 16:27
krizekkk: Mini jako vyšitá. ST
|
18.08.2013 - 15:53
krizekkk: Jednou tráva zvítězila nad sekačkou. ST
|
18.08.2013 - 09:42
labuť: Ještě, ž té trávy bylo málo
Ty máš shůry dáno :-) |
17.08.2013 - 20:11
Mirka Hedbávná: ...vlahé přání
|
17.08.2013 - 18:42
carodejka: Za přírodu a lásku k ní ST.
|
17.08.2013 - 16:02
jita.1965: Že by mělo zapršet je nám jasné všem,
však smekám klobouk k prachu cest před Tvým sdělení způsobem! ST! |
17.08.2013 - 11:23
poustevník Jirka: Výstižná - kdyby tak chtěla zabrat na ten déšť... :o))
|
16.08.2013 - 17:17
Kajuta: René Vulkán: Pravda. Ten tanec. Je radostná. :)
|
16.08.2013 - 16:26
René Vulkán: Kajuta: To je jinačí kosa. Ne ta Smrťákova.
|
16.08.2013 - 16:13
Kajuta: Tady se budu mnohokrát vracet. Málo slov, velké sdělení. S tou kosou ti to teda vážně jde, smekám a snad mě nesekne, jak se budu zase narovnávat. :) ST, jak..Brno.
|
16.08.2013 - 14:38
kvítek: i já ST
|
16.08.2013 - 11:38
myšlenka pouhá: ST
|
16.08.2013 - 10:23
jc senior: No jo, obchodníky s deštěm vyškrtli ze živnostenského zákona...
:-( |
16.08.2013 - 10:11
Květka Š.: Já taky..ST))
|
16.08.2013 - 09:17
vavaoko: Dám ST
|
16.08.2013 - 06:21
básněnka: Té zemi ST
|
15.08.2013 - 20:35
Zasr. romantik: Tak tlapičkama morseovku a pak na mucholapku?
A čím pak ale kreslí mouchy na všem ty nádherný tečky??? Mám všude E,I,S,H. |
14.08.2013 - 21:31
zelená víla: :-)))
|
13.08.2013 - 18:21
|
13.08.2013 - 11:03
Kapka: ST
|


