René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.07.2013 - 11:37
carodejka: Vtipné a pěkné,...chiiii
|
24.07.2013 - 11:12
zenge: Nešporně dobrej návod°)
|
24.07.2013 - 11:09
isisleo: :-)))..myslím, že se to dá využít i v psaní..
..pár deci a blábolík je na světě...-)) |
24.07.2013 - 10:06
básněnka: Jen pozor malíři, bys pití nepřehnal a múza neodlétla v dál...:-)
|
24.07.2013 - 09:22
vavaoko: Každý(téměř) dobrý malíř bumbá. Napadají jej zajímavé odstíny. ST
|
24.07.2013 - 08:55
Kajuta: Možná by byl v tu chvíli jeho výtvor nedoceňenej, ale rozhodně oceňuju Tvůj vtip. :)
|
24.07.2013 - 07:47
zenge: špica
|
23.07.2013 - 22:35
labuť: Bezva!
|
20.07.2013 - 22:36
Lostgen.: souhlasim se severankou :)) Dobrá mini, opravdu :)), prostě svá
|
20.07.2013 - 00:55
Psavec: Parádička, ST.
|
19.07.2013 - 20:41
krizekkk: Jakožto klempíř uděluji dva nýty. :-)
|
19.07.2013 - 20:16
krizekkk: Tož to ja. :-) ST
|
19.07.2013 - 10:52
myšlenka pouhá: :) zaujalo!!! ST
|
18.07.2013 - 21:49
isisleo: ..inu....láska chudobková..;.)
|
18.07.2013 - 20:34
básněnka: Ten sedmikráskovej je parádník :-)
|
18.07.2013 - 19:49
vavaoko: Krásně. ST
|
18.07.2013 - 17:41
zenge: STálé...
|
18.07.2013 - 17:07
jc senior: ...sedmikrásková...
* |
18.07.2013 - 17:03
zelená víla: super věcička...
|
18.07.2013 - 16:21
labuť: Tak krásně vystiženo!
|


