René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.08.2013 - 14:31
Hazentla: wau...
|
10.08.2013 - 14:07
Petra: Proč tak smutně René? Život dává i bere... přesto ať převažáje víc toho úsměvu.
|
09.08.2013 - 21:14
Jana M.: Výstižné. Asi jsme to zažili všichni.
Ale ne všichni to umíme takhle napsat. |
09.08.2013 - 00:43
Psavec: Tak tedy Carpe diem, ST.
|
08.08.2013 - 23:16
Mirka Hedbávná: do dna dodělej:)
|
08.08.2013 - 22:25
whiolet: super
|
08.08.2013 - 21:25
René Vulkán: zenge: já to samé
|
08.08.2013 - 21:20
white walker: Užívej si, dokud to jde.
ST |
08.08.2013 - 20:40
|
08.08.2013 - 19:56
kvítek: nikdo neví,kolik zbývá...a že se připozdívá? Inu, tak to asi má už být..ST
|
08.08.2013 - 14:19
Květka Š.: ST))
|
08.08.2013 - 13:52
Toulavá: nádhera...
|
08.08.2013 - 12:23
Kapka: Dopíšeš věty po ránu
k večeru kupí se jiné přileješ vína do džbánu vyženeš myšlenky stinné... ST |
08.08.2013 - 12:16
|
08.08.2013 - 11:30
básněnka: Kdo ví...
|
08.08.2013 - 10:52
Lostgen.: něco v tom je skrytého :), zajímavý, cítim to, jako smutnou věc.
|
08.08.2013 - 10:32
vavaoko: Ale dopíšeš. Klídek. A ST
|
08.08.2013 - 10:25
|
06.08.2013 - 23:23
René Vulkán: krizekkk: Já mám teď vlasy jako Sam Hawkins
|
06.08.2013 - 18:26
krizekkk: Kdysi jsem měl vlasy jako Vinnetou. :-) ST
|


