René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
10.08.2013 - 14:31
Hazentla: wau...
10.08.2013 - 14:07
Petra: Proč tak smutně René? Život dává i bere... přesto ať převažáje víc toho úsměvu.
09.08.2013 - 21:14
Jana M.: Výstižné. Asi jsme to zažili všichni.
Ale ne všichni to umíme takhle napsat.
09.08.2013 - 00:43
Psavec: Tak tedy Carpe diem, ST.
08.08.2013 - 23:16
Mirka Hedbávná: do dna dodělej:)
08.08.2013 - 22:25
whiolet: super
08.08.2013 - 21:25
René Vulkán: zenge: já to samé
08.08.2013 - 21:20
white walker: Užívej si, dokud to jde.
ST
08.08.2013 - 20:40
zenge: Budu ti věřit
když mi třeba řeknou lžeš.

(rád jsem tě (trochu:-) poznal!
08.08.2013 - 19:56
kvítek: nikdo neví,kolik zbývá...a že se připozdívá? Inu, tak to asi má už být..ST
08.08.2013 - 14:19
08.08.2013 - 13:52
Toulavá: nádhera...
08.08.2013 - 12:23
Kapka: Dopíšeš věty po ránu
k večeru kupí se jiné
přileješ vína do džbánu
vyženeš myšlenky stinné...
ST
08.08.2013 - 12:16
Lota: .
jednat tak
aby zůstal čistý štít
kdyby náhodou
.
lehko se řekne
.
ST
08.08.2013 - 11:30
básněnka: Kdo ví...
08.08.2013 - 10:52
Lostgen.: něco v tom je skrytého :), zajímavý, cítim to, jako smutnou věc.
08.08.2013 - 10:32
vavaoko: Ale dopíšeš. Klídek. A ST
08.08.2013 - 10:25
jc senior: Tato báseň ve mně vzbuzuje...
Dopil jsem (do dna)
:o)
06.08.2013 - 23:23
René Vulkán: krizekkk: Já mám teď vlasy jako Sam Hawkins
06.08.2013 - 18:26
krizekkk: Kdysi jsem měl vlasy jako Vinnetou. :-) ST
1 ... 496|497|498|499|500|501|502|503|504 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku