René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.08.2013 - 18:53
vavaoko: ST
|
22.08.2013 - 17:12
Květka Š.: dobrý...ST))
|
22.08.2013 - 16:20
básněnka: jo...!
|
22.08.2013 - 16:05
Mirka Hedbávná: pěkná pointa:)
|
22.08.2013 - 15:34
kvítek: a ta srdce krásně zní....ST
|
22.08.2013 - 13:59
hloubavá: I duše kráse otevřená je Boží dílo.
|
21.08.2013 - 16:48
ann-ihilation: Nádherná, upřímná, opravdová.. nemůže nezapůsobit :)
|
21.08.2013 - 10:39
Kajuta: Příroda. Víra. Sepětí. :)
|
21.08.2013 - 10:33
labuť: Bylo to určitě takhle - krása až oči přecházely... :-)
|
20.08.2013 - 21:45
jc senior: Spráná reakce!
* |
20.08.2013 - 20:44
Květka Š.: ST...
|
20.08.2013 - 20:21
|
20.08.2013 - 17:39
vavaoko: STačí se umět dívat.
|
20.08.2013 - 17:07
|
19.08.2013 - 17:18
hloubavá: Už prší - klaplo ti to!
|
19.08.2013 - 14:33
Psavec: U nás tráva pláče nad suchem, ST.
|
19.08.2013 - 12:59
|
18.08.2013 - 16:38
krizekkk: Povedená. (nechtěj po mě rozbory...:-) ). ST
|
18.08.2013 - 16:33
krizekkk: Tobě ty miniatury svědčí. ST :)
|
18.08.2013 - 16:27
krizekkk: Blbej internet, klikneš nechtě a komentuješ dvakrát. :-)))
|


