René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.08.2013 - 09:53
zvířenka: My ji nedávno jeli ze Stvořidel do Kácova, byl to volejíček,ale krásný parodramata, to se musí nechat, s i u Ribany jsi mě zaskočil - ledaže by měla Rybana na sobě ribano:-)) a bylo tak měkoučký,že by ji to zjemnilo i to rybí jméno:-))
Moc pěkně jsi ale vystihl atmosféru Sázavy,díky |
04.08.2013 - 11:02
myšlenka pouhá: :) ST
|
04.08.2013 - 01:10
René Vulkán: 6thSun: tak to je tím (odmítavým) pádem nevyhnutalnost
jaký piješ rád? |
03.08.2013 - 20:59
René Vulkán: Kajuta: tos trefil, jel jsem tam hodně unavenej a dost jsem si odpočal
|
03.08.2013 - 20:28
vavaoko: ST
|
03.08.2013 - 20:18
Kajuta: mne nejvíc nadchlo to dobíjení. :)
|
03.08.2013 - 19:48
Lostgen.: prázdninová a lehká...
|
03.08.2013 - 19:30
básněnka: ta mne nadchla...asi pro tu Rybanu...:-)
|
31.07.2013 - 08:41
Lota: .
však některá umělecká díla velmi ceněnná, mají onen punc :))) |
31.07.2013 - 07:53
jita.1965: kam Ty na to chodíš..
ST! |
28.07.2013 - 08:29
krizekkk: ST údělu
|
28.07.2013 - 08:21
krizekkk: Hezky :) ST
|
27.07.2013 - 19:26
6thSun: tak od teď totálně odmítám posezení s Tebou u píva...kéž se to tak změní na úděl :-))
|
27.07.2013 - 14:12
labuť: Nikdy nesmí hmotné statky přebít radost z obyčejných prostých věcí... stane-li se tak, je zle...
|
27.07.2013 - 12:29
labuť: Vtipný :-)
|
27.07.2013 - 10:16
churry: ...koupit novou skříň
a ztratit se v ní v novém životě ...o tom něco vím život sladký v nahotě |
26.07.2013 - 14:38
René Vulkán: vodnar:
jde pouze o popis jedné bouřky, která nás chytla při svážení dřeva. Popis je v nářečí, kterým muvívala babička, děda, strýc .... Překlad: Špalke - špalky dřeva (kratší kusy kmenů) lícha - pronajatá část lesa určená k těžbě (v našem případě) vlečňák - vlečka (čtyřkolové nákladní vozidlo /přívěs/ s ojem /bez motoru, musí být proto taženo/ Melta - něco jako káva z praženého obilí černá v oponě - zatahují se mraky, obloha tmavne Deblín - vesnice na sever od Lesního hlubokého hijé - povel pro koně aby se dali do pohybu už bije - jsou slyšet hromy PS nepíšu to tak polopatisticky proto, že bych si myslel, že seš blbec, ale že jsem na to dostal chuť pořádně odpovědět :-) |
26.07.2013 - 14:05
vodnar: říkám si kterak to myslel
jakpak a copak říc chtěl |
26.07.2013 - 14:03
vodnar: když jsme pod obraz hledáme skrytý ukaz
|
26.07.2013 - 14:02
vodnar: je tu libres náš svět jdeme jej rozvíjet
|


