René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.09.2013 - 17:03
krizekkk: Máš ST.
|
15.09.2013 - 11:38
Erma: levanduli mohu vždy :-) ST
|
15.09.2013 - 11:23
Květka Š.: Tak taky...levandulové ST))
|
15.09.2013 - 10:55
Petra: Dobré.
|
15.09.2013 - 10:54
Petra: Osud...
|
15.09.2013 - 10:03
|
15.09.2013 - 09:17
básněnka: jako tenkrát...
|
15.09.2013 - 09:09
hloubavá: Nostalgická.
|
15.09.2013 - 08:35
CULIKATA: A jistě vám roste a voní na zahrádce zrovna tak, jako láska sama).
|
15.09.2013 - 08:08
vavaoko: Levandulová.. Určitě. ST
|
15.09.2013 - 07:51
Kajuta: bezpečně st..
|
14.09.2013 - 23:55
René Vulkán: whiolet: Dík
|
13.09.2013 - 11:53
ttragelaf: to vyznání je hladivé, pohlazeníhodné - nevím nic o soutěži a tak mě to netíží
|
10.09.2013 - 22:34
Veru: Povedene...
|
10.09.2013 - 13:53
jc senior: i drobná krůpěj stačí...
* |
09.09.2013 - 20:42
whiolet: jedno z tvých nejlepších děl!
|
09.09.2013 - 12:16
j.m.: umíš
|
09.09.2013 - 09:47
básněnka: jsme občas zpustošeni sebou samými...
|
09.09.2013 - 09:46
básněnka: jsem optimista ... a tak si beru tu krůpěj z dlaní...
|
08.09.2013 - 10:06
čubík: Jen kapku
živých slov a city vzkříšené z rovu vezdejšího znovu rozkvetou pro všechny, kdož přivoní. |


