René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.09.2013 - 10:04
la loba: pár slov a taková síla...dnes jsem nějak na měkko...díky za báseň
|
17.09.2013 - 09:50
6thSun: Není náhodou hřích zahalovat se? U některých žen v létě určitě!
|
17.09.2013 - 09:22
vavaoko: Zase bude nahatý. ST
|
17.09.2013 - 06:11
ttragelaf: kvítek: ST
|
17.09.2013 - 05:58
kvítek: nedá, ale to nevadí..ST
|
17.09.2013 - 05:09
básněnka: milenci a vrazi...? před sami sebou nazí...
|
17.09.2013 - 00:30
René Vulkán: Lostgen.:
Napsal jsem ji v těch největších horkách Země holubice sivá ... šedá vyprahlá zem, suchá jak peří místo ratolesti kost ... opak oné holubice, která přinesla zelenou ratolest (biblický obraz o Noemově arše) Hlína píchlá pupavami ... pupava - bodlák, píchlá - probedená, zabitá suchem dáví živým odolnost...co ještě přežilo živé pomalu skomírá Kamenuj troud deštěm ... Bože, spusť příval deště ať zas kosa tančí otavami ... ať vyroste svěží tráva |
16.09.2013 - 23:32
Lostgen.: zajímavá.. trochu pro mě nesrozumitelá, přesto ale dávám Tip, svojí hloubkou
|
16.09.2013 - 22:45
Mirka Hedbávná: odraz ztrát
|
16.09.2013 - 19:27
Psavec: Jen ST.
|
16.09.2013 - 18:11
zenge: když cítím samotu
jdu se kouknout do zrcadla;-) |
16.09.2013 - 15:36
myšlenka pouhá: ... ST
|
16.09.2013 - 09:53
Květka Š.: ST))
|
16.09.2013 - 09:41
Lostgen.: poslední část STojí za to
|
16.09.2013 - 09:12
vavaoko: Když dva dělají totéž.. ST
|
15.09.2013 - 23:32
básněnka: je nevěra a nevěra...
|
15.09.2013 - 22:24
krizekkk: Ale jo, proč ne? :-) ST
|
15.09.2013 - 21:59
René Vulkán: zelená víla: mně taky
|
15.09.2013 - 21:43
zelená víla: přijde mi jemně intimní... jako vůně, jako vzpomínka, jako okamžik...
|
15.09.2013 - 18:30
carodejka: Krásně vzpomínková.
|


