René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.09.2013 - 21:03
Verena: ttragelaf: jsou mezi námi, ale nevíme o nich :-)
|
22.09.2013 - 20:35
básněnka: nebyl jsi dneska u mých sousedů?...tam bys měl práce dost a dost
|
22.09.2013 - 20:32
ttragelaf: Já věřím na pohádky. Je v nich ta nejstarší fyletická zkušenost lidského rodu. A pohádka říká, že ze tmy tě vysvobodí ta čistá duše, která tě miluje a půjde za tebou do pekla. Ta zapálí uprostřed jizby novou svíci.... a další recidivy už nemají takový význam... Ale o takové duše je na celém světě nouze.... ST za krásnou alegorii těm, kteří si ji snad také zaslouží
|
22.09.2013 - 20:13
Jarmil: silné..
|
22.09.2013 - 20:12
René Vulkán: vanesa: Jo jo, trefila jsi to
|
22.09.2013 - 20:09
vanesa: V prostře domu světnice
bez slunce a měsíce.....to by mohlo vyjadřovat tmu v duši? Pokud ano, tak je ta tma snad jen momentální?! Nebo se vrací? ..Asi jo, když je to recidiva. ST |
22.09.2013 - 10:37
hloubavá: Tak tomu nevěř. (Je to škrťa!)
|
22.09.2013 - 10:36
hloubavá: Klamná naděje? Ale někdy i to pomůže.
|
20.09.2013 - 08:21
|
18.09.2013 - 22:22
whiolet: má to hloubku....
|
18.09.2013 - 13:17
labuť: Hezky jsi zahákl básnický drápek :-)
|
18.09.2013 - 12:15
labuť: bezvadně voňavá...
|
18.09.2013 - 08:11
Kajuta: Hloubka, hloubka, hloubka..
|
17.09.2013 - 20:38
churry: pochvala za námět i zpracování
|
17.09.2013 - 20:26
|
17.09.2013 - 18:48
zenge: dáli bůh tak dá;-)
ST |
17.09.2013 - 16:06
jc senior: ...a Kain si vyrobí novou zbraň
* |
17.09.2013 - 14:46
krizekkk: Dokolečka, dokola... ST
|
17.09.2013 - 14:07
Lostgen.: nechápu, proč u tohodle nemáš víc komentářů. Náboženská, sedla.. ST
|
17.09.2013 - 13:14
sailorr: Asi ne, ale myšlenka je to zajímavá. a.j.
|


