René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
29.08.2013 - 12:17
Kapka: Bereš to s humorem, básně i soutěž a to je fajn. Já ti ST ráda dám..
28.08.2013 - 21:15
básněnka: mně se v soutěži ta tvoje moc líbila:-)
28.08.2013 - 20:48
severanka: ..toho vlka si pamatuju!
Poslední soutěž mi unikla,škoda,možná bych poslední byla já!:-)
28.08.2013 - 18:49
Kajuta: Ten nadhled. :) st
28.08.2013 - 18:30
jc senior: v plodném čase neschopenka
záplata je tůze tenká
když mořský vlk děl: klidně seď
sám čenichem pak boural zeď
!!
28.08.2013 - 18:23
vanesa: Vždyť je prima! :-) Nejenže umístění bereš s nadhledem, ale i Tvá báseň má nadhled, humor. Je zábavná.
St
Mořský vlk snad na Tě počká,
konce Tvé neschopenky dočká.
Budete se spolu plaviti,
loupežné výpravy dělati.:-)
28.08.2013 - 17:40
Erma: Tudy jo :-) mě nebásníkovi se to líbit může a šardoné mohu taky. ST
28.08.2013 - 17:29
Bastet: Koukám, soutěž mi unikla, škoda, protože ten první text je super, milý René. Za něj ti lípnu tipa.
Naprosto dokonale tyto volné chvíle po mužsku korespondují s nejnovějšími věděckými http://www.youtube.com/watch?v=SUmCRrKYwBQ
:-)))
28.08.2013 - 17:10
zenge: řekl bych to heslem Coubertena
není důležité zůčaSTnit se
ale vyhrát ;-)
28.08.2013 - 17:06
Jana M.: Je sympatické, jak to bereš s nadhledem.
28.08.2013 - 16:27
vavaoko: Já se račejc ani nesnažil. Někdy to nesedne..
Ale tobě ST
28.08.2013 - 16:17
Květka Š.: neschopenka brzy skončí
z toho si nic nedělej
hlavní to je přece zdraví
a když je člověk veselej...
26.08.2013 - 19:50
Psavec: Múza už se žene, ST.
26.08.2013 - 19:26
krizekkk: Kam na to chodíš? ST
26.08.2013 - 19:04
krizekkk: Srdcím vprostřed zvonů ST.
26.08.2013 - 18:03
carodejka: Hezké.))
26.08.2013 - 17:17
vanesa: Zkusím, jestli ji ještě umím a pak se uvidí:-))*
26.08.2013 - 14:15
labuť: Jestli ještě zvládnu vlaštovku z papíru, zkusím to :-)
26.08.2013 - 13:34
E.T.Jane: Příroda je čarokrásná a neustále okouzluje a nabíjí. Krásně jsi to popsal **
26.08.2013 - 12:23
René Vulkán: 6thSun: je to tak, nedávno jsem psal řeč k příležitosti rozloučení se s kamarádem knězem, který opouští naši farnost a jde učit do semináře a musel jsem několik vět vyškrtat, protože jsem věděl, že bych se rozbečel kdybych je chtěl vyslovit
1 ... 490|491|492|493|494|495|496|497|498 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku