René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
05.09.2013 - 19:50
labuť: Vin by nebylo, kdyby nebylo lidí,
ale bylo by pak, co napravovat??
05.09.2013 - 19:04
05.09.2013 - 16:14
05.09.2013 - 10:19
Erma: jen dodám ST
05.09.2013 - 06:56
Rezina: ProSTě
Boží
05.09.2013 - 05:35
krizekkk: Hezky. ST
05.09.2013 - 00:33
Kajuta: st..
04.09.2013 - 22:15
04.09.2013 - 22:10
Mbonita: lidské viny...jsou šedé stíny dní...
04.09.2013 - 22:03
vanesa: ST
04.09.2013 - 21:07
kvítek: ano...ST
04.09.2013 - 19:34
Lota: .
tak už to je
kdo je bez viny
a přece nehledám spravedlnost
ale slitování u syna Madony
.
04.09.2013 - 17:53
zenge: taková Krylovská
ST
04.09.2013 - 17:25
jc senior: svou vinu odhodit chci na zem
a pod plášť ukrýt hlavu svou
v rozpacích klečím před obrazem
před milostivou Madonou
*
04.09.2013 - 16:53
vavaoko: Co říci? Jen ST
03.09.2013 - 08:57
René Vulkán: krizekkk: Aby mě rodina neodvezla do blázince, kdyby mě viděli jak sedím a furt čumím do zdi
02.09.2013 - 18:55
krizekkk: Kam aby Tě neodvezli? Já ji nepouštím právě proto. :-) St
02.09.2013 - 15:15
Lostgen.: zaujalo, takže Tip ti dám
pod tvý básně lesklý rám
pro pochvalu
symbolickej králů

fantazie
z řeky Dyje
29.08.2013 - 22:39
René Vulkán: Mbonita: To se ví, že umím i lepší věci. Třeba vařit, skákat šipku do vody ...
29.08.2013 - 19:18
Mbonita: nu umíš i lepší věci:-) líbí se mi Tvůj přístup
já nejsem soutěživý typ
1 ... 489|490|491|492|493|494|495|496|497 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku