René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.09.2013 - 19:50
labuť: Vin by nebylo, kdyby nebylo lidí,
ale bylo by pak, co napravovat?? |
05.09.2013 - 19:04
vavaoko: ST
|
05.09.2013 - 16:14
zelená víla: ST
|
05.09.2013 - 10:19
Erma: jen dodám ST
|
05.09.2013 - 06:56
Rezina: ProSTě
Boží |
05.09.2013 - 05:35
krizekkk: Hezky. ST
|
05.09.2013 - 00:33
Kajuta: st..
|
04.09.2013 - 22:15
Květka Š.: ST...
|
04.09.2013 - 22:10
Mbonita: lidské viny...jsou šedé stíny dní...
|
04.09.2013 - 22:03
vanesa: ST
|
04.09.2013 - 21:07
kvítek: ano...ST
|
04.09.2013 - 19:34
|
04.09.2013 - 17:53
zenge: taková Krylovská
ST |
04.09.2013 - 17:25
jc senior: svou vinu odhodit chci na zem
a pod plášť ukrýt hlavu svou v rozpacích klečím před obrazem před milostivou Madonou * |
04.09.2013 - 16:53
vavaoko: Co říci? Jen ST
|
03.09.2013 - 08:57
René Vulkán: krizekkk: Aby mě rodina neodvezla do blázince, kdyby mě viděli jak sedím a furt čumím do zdi
|
02.09.2013 - 18:55
krizekkk: Kam aby Tě neodvezli? Já ji nepouštím právě proto. :-) St
|
02.09.2013 - 15:15
Lostgen.: zaujalo, takže Tip ti dám
pod tvý básně lesklý rám pro pochvalu symbolickej králů fantazie z řeky Dyje |
29.08.2013 - 22:39
René Vulkán: Mbonita: To se ví, že umím i lepší věci. Třeba vařit, skákat šipku do vody ...
|
29.08.2013 - 19:18
Mbonita: nu umíš i lepší věci:-) líbí se mi Tvůj přístup
já nejsem soutěživý typ |


