René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
07.09.2013 - 19:54
labuť: Lehoucne zabásnil jsi
a kapkou do dlaně
vložil naději...
06.09.2013 - 22:28
Veru: "Bolí už i tlukot
v hrudním koši"

Opravdu nekdy boli...a svira...
06.09.2013 - 18:56
CULIKATA: Živá voda, někdy i krůpěj stačí a najednou je tu potůček, řeka, moře...lásky))
06.09.2013 - 12:33
06.09.2013 - 11:12
Erma: ST
06.09.2013 - 10:58
nejsembásník: ani Madona viny nesmyje ...
06.09.2013 - 10:56
nejsembásník: líbí...ST
06.09.2013 - 09:52
06.09.2013 - 09:50
Lota: .
Tvoje srdce je filozof
;)
06.09.2013 - 09:22
drsnosrstej kokršpaněl: jezus Mářa...

pohodovka :)
06.09.2013 - 09:17
drsnosrstej kokršpaněl: hmm... soutěž... soutěže v umění jsou jako vagóny ve vlaku... často, když se prohodí první a poslední, tak to většině cestujících nepřijde jako žádná změna :)
06.09.2013 - 09:11
myšlenka pouhá: ... a bolí... ST
06.09.2013 - 09:09
drsnosrstej kokršpaněl: říkám si: dokud si umím přiznat vinu a neodpustit si snadno, ještě to se mnou není tak zlé (ale, kdo ví... jaké by měl člověk vůbec splňovat nároky)
06.09.2013 - 09:02
drsnosrstej kokršpaněl: čím víc má ruka vody, tím je potom vysušenější...
ale bez vody se žít nedá...
takže...
všechno je o dávkování? myslím si
06.09.2013 - 03:49
Rezina: NeSTačí!
Člověk chce vždycky víc!
05.09.2013 - 21:24
Jana M.: Jednoduše a krásně napsáno.
05.09.2013 - 21:05
zenge: STačí
05.09.2013 - 20:11
krizekkk: Kapka. Život. ST
05.09.2013 - 20:08
05.09.2013 - 20:01
vanesa: stačí drobná krůpěj...:-)

ST
1 ... 488|489|490|491|492|493|494|495|496 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku