René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.09.2013 - 19:54
|
06.09.2013 - 22:28
|
06.09.2013 - 18:56
CULIKATA: Živá voda, někdy i krůpěj stačí a najednou je tu potůček, řeka, moře...lásky))
|
06.09.2013 - 12:33
zelená víla: ST
|
06.09.2013 - 11:12
Erma: ST
|
06.09.2013 - 10:58
nejsembásník: ani Madona viny nesmyje ...
|
06.09.2013 - 10:56
nejsembásník: líbí...ST
|
06.09.2013 - 09:52
Květka Š.: ST))
|
06.09.2013 - 09:50
|
06.09.2013 - 09:22
|
06.09.2013 - 09:17
drsnosrstej kokršpaněl: hmm... soutěž... soutěže v umění jsou jako vagóny ve vlaku... často, když se prohodí první a poslední, tak to většině cestujících nepřijde jako žádná změna :)
|
06.09.2013 - 09:11
myšlenka pouhá: ... a bolí... ST
|
06.09.2013 - 09:09
drsnosrstej kokršpaněl: říkám si: dokud si umím přiznat vinu a neodpustit si snadno, ještě to se mnou není tak zlé (ale, kdo ví... jaké by měl člověk vůbec splňovat nároky)
|
06.09.2013 - 09:02
drsnosrstej kokršpaněl: čím víc má ruka vody, tím je potom vysušenější...
ale bez vody se žít nedá... takže... všechno je o dávkování? myslím si |
06.09.2013 - 03:49
Rezina: NeSTačí!
Člověk chce vždycky víc! |
05.09.2013 - 21:24
Jana M.: Jednoduše a krásně napsáno.
|
05.09.2013 - 21:05
zenge: STačí
|
05.09.2013 - 20:11
krizekkk: Kapka. Život. ST
|
05.09.2013 - 20:08
kvítek: ST
|
05.09.2013 - 20:01
|


