René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
27.09.2013 - 17:25
René Vulkán: básněnka: jo jo, kalvádos, to je dobře zhodnocené jablko
27.09.2013 - 17:21
básněnka: jdu pálit jabka:-)
27.09.2013 - 17:00
René Vulkán: 6thSun: dostal jsem chuť na jablko, Evo
27.09.2013 - 16:50
6thSun: dostal jsem chuť na jablko
27.09.2013 - 16:49
Petra: Podzim umí být nádherný, alespoň dnes, když zase zavítalo Slunko mezi nás, i když ráno... byl cítit mráz.
27.09.2013 - 16:46
Ardina: Hm, vybral sis dobré komodity:)
27.09.2013 - 16:28
zenge: umíš se dívat
27.09.2013 - 15:49
churry: obrazová...líbí
27.09.2013 - 15:37
vavaoko: Dám ST
26.09.2013 - 19:01
krizekkk: Pro mne obrazná. Děti pochopí. ST
26.09.2013 - 18:42
krizekkk: O nás lidech... ST
25.09.2013 - 22:20
jc senior: V tom zápisníku bude jistě ještě mnoho podobných.
*
25.09.2013 - 21:59
Dota Slunská: Romantika, poetika, vtip. :) Príma!
25.09.2013 - 21:07
vanesa: Jo, ať zaleze tma do pekla, taky ji moc nemusím:-)

ST
25.09.2013 - 20:32
zvířenka: Potěšily mě ty chrpy, to je pro mě dostatečný důvod k imaginaci čehokoliv-podle mě užs nic dalšího psát ani nemusels,ale je moc dobře,žes to udělals,páč je to úžasný, vážně.
25.09.2013 - 19:17
zenge: je v tom vše
den i noc
peklo nebe
dobrou noc
ST pro tebe
25.09.2013 - 18:41
vavaoko: Skvěle. ST
25.09.2013 - 18:36
jc senior: ...mezi ploty jsem spatřil žampion
i on má rád noc...
*
25.09.2013 - 17:51
Kajuta: Tma na střídačku. Slunce na hřiště. :) ST.
25.09.2013 - 17:48
básněnka: Tam jistě patří, se svými stíny...
1 ... 483|484|485|486|487|488|489|490|491 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku