René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.09.2013 - 17:25
René Vulkán: básněnka: jo jo, kalvádos, to je dobře zhodnocené jablko
|
27.09.2013 - 17:21
básněnka: jdu pálit jabka:-)
|
27.09.2013 - 17:00
René Vulkán: 6thSun: dostal jsem chuť na jablko, Evo
|
27.09.2013 - 16:50
6thSun: dostal jsem chuť na jablko
|
27.09.2013 - 16:49
Petra: Podzim umí být nádherný, alespoň dnes, když zase zavítalo Slunko mezi nás, i když ráno... byl cítit mráz.
|
27.09.2013 - 16:46
Ardina: Hm, vybral sis dobré komodity:)
|
27.09.2013 - 16:28
zenge: umíš se dívat
|
27.09.2013 - 15:49
churry: obrazová...líbí
|
27.09.2013 - 15:37
vavaoko: Dám ST
|
26.09.2013 - 19:01
krizekkk: Pro mne obrazná. Děti pochopí. ST
|
26.09.2013 - 18:42
krizekkk: O nás lidech... ST
|
25.09.2013 - 22:20
jc senior: V tom zápisníku bude jistě ještě mnoho podobných.
* |
25.09.2013 - 21:59
Dota Slunská: Romantika, poetika, vtip. :) Príma!
|
25.09.2013 - 21:07
|
25.09.2013 - 20:32
zvířenka: Potěšily mě ty chrpy, to je pro mě dostatečný důvod k imaginaci čehokoliv-podle mě užs nic dalšího psát ani nemusels,ale je moc dobře,žes to udělals,páč je to úžasný, vážně.
|
25.09.2013 - 19:17
|
25.09.2013 - 18:41
vavaoko: Skvěle. ST
|
25.09.2013 - 18:36
|
25.09.2013 - 17:51
Kajuta: Tma na střídačku. Slunce na hřiště. :) ST.
|
25.09.2013 - 17:48
básněnka: Tam jistě patří, se svými stíny...
|


