René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.09.2013 - 14:35
Špáďa: Poezie ventilační,
po níž najmě autor lační. |
24.09.2013 - 21:14
labuť: Ta známá vůně, vzpomínky a ... tma...
|
24.09.2013 - 13:12
E.T.Jane: Tak tahle je obzvlášť krásná. Jedna z tvých TOP - alespoň pro mě :) **
|
23.09.2013 - 21:50
Kajuta: st..
|
23.09.2013 - 20:24
sailorr: Jednou knot dohoří, noc se stane přítelem. Temný anděl zjeví vše, co by se mohlo dít. Nebo se to stane.
|
23.09.2013 - 19:36
kvítek: umíš ! ST
|
23.09.2013 - 18:57
zenge: máš v zápisníku
skvoSTy |
23.09.2013 - 16:41
Erma: ST
|
23.09.2013 - 13:56
severanka: ...i málo může víc než doST!
|
23.09.2013 - 13:55
severanka: ...fakt dobrá!
|
23.09.2013 - 13:19
churry: ...re...ci...di...va...
|
23.09.2013 - 00:33
Psavec: ST.
|
22.09.2013 - 22:45
Lostgen.: z tohodle jde mráz po zádech... :)
|
22.09.2013 - 21:55
hloubavá: Deprese je mrcha zlá!
|
22.09.2013 - 21:42
s.e.n: Snad ten ho nebude potřebovat.
Bude oděn do průzračných ctností bez poskvrny zla. Jako nikdo před ním. |
22.09.2013 - 21:33
s.e.n: Situace trefně pojata.
|
22.09.2013 - 21:31
vanesa: Víš co? Myslím si, že na spoustu lidí ta tma v duši přichází. Kdo ví, jestli se vůbec někomu vyhne. A faktem je, že recidivuje. Bohužel.
No, na druhé straně zaplať pánbuh, že se opět rozsvítí:-) |
22.09.2013 - 21:15
vavaoko: Já jen ST
|
22.09.2013 - 21:11
René Vulkán: ttragelaf: tak jak píšeš, tak to funguje
|
22.09.2013 - 21:04
Verena: Dobrá báseň...
|


