René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.09.2013 - 22:51
vanesa: ST
|
28.09.2013 - 21:37
René Vulkán: vanesa: díky za přání, už 25 let zůstává
|
28.09.2013 - 21:35
vanesa: Ano, srdíčko ať zůstane, i když se pára dopaří. Je to skvělé! Přeju Ti, aby tam opravdu zůstalo a nic ho nevymazalo:-))
ST |
28.09.2013 - 16:28
churry: pokud se povede 1+
|
28.09.2013 - 15:05
René Vulkán: Jana M.: to víš že jo, o nic jinýho mně nejde
|
28.09.2013 - 14:04
Jana M.: Jé, to je milé, něžné. Že tys chtěl rozněžnit všechny libresačky!
|
28.09.2013 - 11:01
Lilith: Héézký!
ST |
28.09.2013 - 09:38
Kajuta: Pozor: křehkózní záležitost. Při čtení se může zapomenout i dejchat.
st |
28.09.2013 - 07:45
vavaoko: Já jen ST
|
28.09.2013 - 07:40
|
28.09.2013 - 07:31
básněnka: lehounká stopa na okně...
|
28.09.2013 - 05:28
krizekkk: To naše mírné pásmo, ach jo... :) ST
|
28.09.2013 - 00:21
|
28.09.2013 - 00:20
Lostgen.: poslední verš je pěkný
|
27.09.2013 - 23:14
Liška76: Podzimnovoňavé, krásné:))ST!
|
27.09.2013 - 21:40
|
27.09.2013 - 19:17
krizekkk: I já bych se nejraději ukryl do jablka. ST
|
27.09.2013 - 18:46
Kajuta: Výborné dílo i komentáře. :) Záložka. :)
|
27.09.2013 - 18:18
Lilith: Což takhle hruškovici?
ST |
27.09.2013 - 17:53
kvítek: mám ráda křížaly...ST
|


