René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.09.2013 - 22:18
Květka Š.: :-))ST...
|
30.09.2013 - 20:36
|
30.09.2013 - 17:58
básněnka: jdu si zanotovat:-)
|
30.09.2013 - 17:51
zenge: тако́й краси́вый!
|
30.09.2013 - 16:09
zvířenka: Prostopášná hruška to je někdy fuška.
Rozpálená jablka-celé peklo slastí lká. TAkže se dám asi po té inspiraci taky na mini (nebo na miny?) :-)) Je to voňavá báseň,hotová čarodějná kuchyně. kujem |
30.09.2013 - 13:26
René Vulkán: Hazentla: dík za Radůzu, to je moje gusto
|
30.09.2013 - 12:59
|
30.09.2013 - 12:44
vavaoko: Vysaď je. ST
|
30.09.2013 - 10:51
jc senior: vyrazil si na koníčku
pro princeznu do světa osedlal však zebru v tričku malý rytíř, popleta :o) |
30.09.2013 - 08:39
Kajuta: Nářečí je krásné dědictví. Jen mi tak kmitlo hlavou. st
|
29.09.2013 - 20:59
vanesa: Jé, to je Super:-)Tip
|
29.09.2013 - 20:02
kvítek: ej tož ta je podle mého guSTa!
|
29.09.2013 - 14:57
hloubavá: Podzim. Nemám ho ráda. Ani tvá skvostná báseň tomu nepomohla. Ach jo.
|
29.09.2013 - 11:47
churry: podzim...
|
29.09.2013 - 09:32
Kateřina: ... až na ně jaro naklade uzdy, naroubuje dobré úmysly.. jako od Skácela:-)
|
29.09.2013 - 08:38
básněnka: mám ráda pláňata...pro jejich svobodu
|
29.09.2013 - 07:51
vavaoko: Líbí se mi. ST
|
29.09.2013 - 00:47
René Vulkán: Lostgen.: je to takový hodně lidový, že?
|
29.09.2013 - 00:16
Lostgen.: přijde mi taková trochu pro zasmání, ale proč ne.. :)
|
29.09.2013 - 00:05
|


