René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
15.10.2013 - 21:03
Jana M.: Parádní.ST
15.10.2013 - 18:33
krizekkk: Pocitovka z Brna. ST
15.10.2013 - 16:52
zenge: Až do léta jsem Brno míjel
a znal ho jen z okna vlaku
ale nějak na mne zapůsobilo
a k srdci se posunulo,
takže si myslím, že je tam hezky i když prší;-)
ST básni tvé
15.10.2013 - 11:19
Dota Slunská: Však ono se ono legendární jaro zase přišantročí. :)
15.10.2013 - 09:21
Květka Š.: kap,kap,kap....st))
15.10.2013 - 09:08
Kajuta: *z :)
15.10.2013 - 08:52
Kajuta: ..už žase skáču přes kaluže... :) st
15.10.2013 - 08:46
churry: Hooodně dobrý. Poklona
15.10.2013 - 08:17
churry: ...občas na někoho sedne...má toho moc...
Líbííí
15.10.2013 - 07:54
vavaoko: Déšť já nerad. Ale báseň se mi líbí.ST
14.10.2013 - 16:44
E.T.Jane: jo,tak ta je moooc povedená :)
voní z ní sněhové vločky ** (od Martina) :)
14.10.2013 - 10:28
isisleo: .-)
14.10.2013 - 08:30
hloubavá: Parádní!
13.10.2013 - 21:58
13.10.2013 - 21:52
jc senior: Příjemné přivítání Martina.
*
13.10.2013 - 20:42
krizekkk: ST. Bez komentáře.
13.10.2013 - 19:41
Lota: .
Jsem Tvou básní nadšená !!!
STéčková krása
13.10.2013 - 17:53
6thSun: René Vulkán: to nevadí, nikdo přece není dokonalý, že ne? :-)
13.10.2013 - 15:33
vanesa: Moc se mi líbí:-)

ST
13.10.2013 - 14:37
René Vulkán: Marcone: nevím co jsou ty verzály

Zapískal je pískot třeba přes zuby, na prsty nebo jinou technikou :-)
1 ... 475|476|477|478|479|480|481|482|483 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku