René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.10.2013 - 21:03
Jana M.: Parádní.ST
|
15.10.2013 - 18:33
krizekkk: Pocitovka z Brna. ST
|
15.10.2013 - 16:52
zenge: Až do léta jsem Brno míjel
a znal ho jen z okna vlaku ale nějak na mne zapůsobilo a k srdci se posunulo, takže si myslím, že je tam hezky i když prší;-) ST básni tvé |
15.10.2013 - 11:19
Dota Slunská: Však ono se ono legendární jaro zase přišantročí. :)
|
15.10.2013 - 09:21
Květka Š.: kap,kap,kap....st))
|
15.10.2013 - 09:08
Kajuta: *z :)
|
15.10.2013 - 08:52
Kajuta: ..už žase skáču přes kaluže... :) st
|
15.10.2013 - 08:46
churry: Hooodně dobrý. Poklona
|
15.10.2013 - 08:17
churry: ...občas na někoho sedne...má toho moc...
Líbííí |
15.10.2013 - 07:54
vavaoko: Déšť já nerad. Ale báseň se mi líbí.ST
|
14.10.2013 - 16:44
E.T.Jane: jo,tak ta je moooc povedená :)
voní z ní sněhové vločky ** (od Martina) :) |
14.10.2013 - 10:28
isisleo: .-)
|
14.10.2013 - 08:30
hloubavá: Parádní!
|
13.10.2013 - 21:58
matousekKkrejca: ST
|
13.10.2013 - 21:52
jc senior: Příjemné přivítání Martina.
* |
13.10.2013 - 20:42
krizekkk: ST. Bez komentáře.
|
13.10.2013 - 19:41
|
13.10.2013 - 17:53
6thSun: René Vulkán: to nevadí, nikdo přece není dokonalý, že ne? :-)
|
13.10.2013 - 15:33
|
13.10.2013 - 14:37
René Vulkán: Marcone: nevím co jsou ty verzály
Zapískal je pískot třeba přes zuby, na prsty nebo jinou technikou :-) |


