René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
31.10.2013 - 17:21
Bastet: Snad abychom šli

listí až po kotníky
smráká se modrošedě

jedna a jeden
že ne?

hvězdičko v jabku rozkrojeném
díky
31.10.2013 - 17:06
básněnka: Jablko na kámen...
31.10.2013 - 17:04
kvítek: hezky, tak jdem...ST
31.10.2013 - 16:53
jc senior: Já děkuji za báseň, ptáci za jablka...
*
31.10.2013 - 16:37
vavaoko: Líbilo. ST
31.10.2013 - 16:20
matousekKkrejca: zenge má pravdu, je to čisťounký a hezký ST
31.10.2013 - 16:14
la loba: Připomíná mi to pana Skácela...zapsala se do srdceST
31.10.2013 - 16:07
zenge: je to čistý
na mě moc;-)
ST
30.10.2013 - 20:04
Dota Slunská: rituálním maskám by se to asi nelíbilo...:)
30.10.2013 - 18:55
vanesa: Velmi zajímavá:-)

ST
30.10.2013 - 16:32
René Vulkán: zvířenka: Právě to poslouchám na youtubu
teď dohrál, takže dávám Imaginární hospodu
30.10.2013 - 16:29
zvířenka: No dyk,že to znáš.
30.10.2013 - 16:28
René Vulkán: zvířenka: Mumie
30.10.2013 - 16:04
zvířenka: Jestli masky tak jedině pleťový.
Doufám znáš píseň od Slávka Janouška, nevim jak se menuje,ale je o mumiích a maskách.

Moc dobrý,hele.
30.10.2013 - 15:38
churry: ...zprůhledněno...
30.10.2013 - 15:25
René Vulkán: ttragelaf: nakonec i mně došlo, to musím zprůhlednit
30.10.2013 - 13:57
ttragelaf: ANO ! (já si ráno lámal hlavu, zda ta role patří poli, nebo pávu).. ST
30.10.2013 - 11:07
Kajuta: "Všichni na jednom jevišti velikého světa stojíme, a cokoliv se tu koná, všech se týče.."

napadlo mě dodat.
30.10.2013 - 10:29
vavaoko: Máš recht. A ST
29.10.2013 - 19:53
Mbonita: kdo prohlédne...vidí mluvit srdce a zpívat pravdu..
1 ... 471|472|473|474|475|476|477|478|479 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku