René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.10.2013 - 17:21
Bastet: Snad abychom šli
listí až po kotníky smráká se modrošedě jedna a jeden že ne? hvězdičko v jabku rozkrojeném díky |
31.10.2013 - 17:06
básněnka: Jablko na kámen...
|
31.10.2013 - 17:04
kvítek: hezky, tak jdem...ST
|
31.10.2013 - 16:53
jc senior: Já děkuji za báseň, ptáci za jablka...
* |
31.10.2013 - 16:37
vavaoko: Líbilo. ST
|
31.10.2013 - 16:20
matousekKkrejca: zenge má pravdu, je to čisťounký a hezký ST
|
31.10.2013 - 16:14
la loba: Připomíná mi to pana Skácela...zapsala se do srdceST
|
31.10.2013 - 16:07
|
30.10.2013 - 20:04
Dota Slunská: rituálním maskám by se to asi nelíbilo...:)
|
30.10.2013 - 18:55
|
30.10.2013 - 16:32
René Vulkán: zvířenka: Právě to poslouchám na youtubu
teď dohrál, takže dávám Imaginární hospodu |
30.10.2013 - 16:29
zvířenka: No dyk,že to znáš.
|
30.10.2013 - 16:28
René Vulkán: zvířenka: Mumie
|
30.10.2013 - 16:04
zvířenka: Jestli masky tak jedině pleťový.
Doufám znáš píseň od Slávka Janouška, nevim jak se menuje,ale je o mumiích a maskách. Moc dobrý,hele. |
30.10.2013 - 15:38
churry: ...zprůhledněno...
|
30.10.2013 - 15:25
René Vulkán: ttragelaf: nakonec i mně došlo, to musím zprůhlednit
|
30.10.2013 - 13:57
ttragelaf: ANO ! (já si ráno lámal hlavu, zda ta role patří poli, nebo pávu).. ST
|
30.10.2013 - 11:07
Kajuta: "Všichni na jednom jevišti velikého světa stojíme, a cokoliv se tu koná, všech se týče.."
napadlo mě dodat. |
30.10.2013 - 10:29
vavaoko: Máš recht. A ST
|
29.10.2013 - 19:53
Mbonita: kdo prohlédne...vidí mluvit srdce a zpívat pravdu..
|


