René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.10.2013 - 18:51
kvítek: zvláštní situace, asi...ST
|
07.10.2013 - 18:12
Dota Slunská: Nádherná věc!
|
07.10.2013 - 17:39
jc senior: to když z oslavy se vracel
i Měsíc se zapotácel, padla facka, zvracel splav blažen, kdo stárne bez oslav * |
07.10.2013 - 13:30
vavaoko: Muselo to být zajímavé..ST
|
07.10.2013 - 11:44
churry: ...podprahovka...
|
07.10.2013 - 10:22
la loba: všeříkající
|
07.10.2013 - 10:07
básněnka: Ta se mi líbí, zvláště ten krajáč:-)
|
07.10.2013 - 09:56
Lola Black: Noc se kolíbá...znám:) st
|
07.10.2013 - 09:04
Lostgen.: že by lidovka ? :)
|
06.10.2013 - 16:05
Lola Black: NaproSTá nádhera.
|
06.10.2013 - 15:59
Lola Black: Tak ta mi úplně vyrazila dech!:) ST
|
06.10.2013 - 12:20
krizekkk: Ta se mi líbí moc. ST)
|
06.10.2013 - 12:13
krizekkk: ST
Píseň... |
06.10.2013 - 11:58
krizekkk: Ej, ST.
|
06.10.2013 - 09:48
Liška76: Hmm povedená slova
až maličko závidím:))SlaSTné ST! |
05.10.2013 - 19:49
hloubavá: Tak to je tedy výzva! :-))
(Krásně milostná.) |
03.10.2013 - 21:56
zelená víla: něžná....
|
02.10.2013 - 22:59
Sisinka: vykreslila mi úsměv na tváři:-)
|
02.10.2013 - 09:51
Květka Š.: ST)):-)...povedené...
|
02.10.2013 - 09:22
Kajuta: ST. :)
|


