René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
10.10.2013 - 01:19
René Vulkán: anonymovi: to zahřál v reakci na krizkkkuv koment nemyslím teple :-)
09.10.2013 - 21:36
vavaoko: Mě se to prostě jen líbí. Máš ST
09.10.2013 - 21:00
BETA: ST!
09.10.2013 - 20:47
Lostgen.: pěknéé
09.10.2013 - 20:25
4%-ní.
09.10.2013 - 20:21
s.e.n: Nádhera slov -ta síla lásky se mi moc zamlouvá a potěšila.
09.10.2013 - 20:18
s.e.n: Na verš jsem chvíli hleděla
a představa ve mně hořela
že rozhodily je po poli
a schovaly se do hory
vítr je jistě rozžene
za pole plné plevele.

Promiň, ale ty krátké jsou lákavé
a nutí mě psát blbinky.
09.10.2013 - 19:48
s.e.n: Pěkně poetické-
kdy tulák krajáč rozlívá
a noc jím kolíbá
tam a zase zpátky.
09.10.2013 - 19:46
krizekkk: René Vulkán: Tý brďo, to zase bude úvah na dané téma, už se těším. :-))) Z blbosti přednáška... Dobrý.
09.10.2013 - 19:45
krizekkk: René Vulkán: No, neber si to zase tak osobně. :-)
09.10.2013 - 19:43
René Vulkán: krizekkk: tvůj koment mně mimořádně sedl, zahřál a tak ...
09.10.2013 - 19:37
krizekkk: Rozřízls mě. ST. Víš, jsou doteky slov, jsou doteky... ST jako Praha, Paříž, Perth. (jako zengemu Ti nelezu do zadku). Chlapi, víme... Tedy, někteří...
09.10.2013 - 16:02
labuť: Předusínací... :-)
08.10.2013 - 01:36
Kajuta: To kolíbání-kolíbání mi perfektně ladí k tomu kulení. A opilému tulákovi. Vratká jak vrátka hospody.
Kulení s gulemi! ST. :))
07.10.2013 - 22:11
René Vulkán: zvířenka: Dota Slunská: váš obdiv, holky, je to pro mě velká pocta
07.10.2013 - 20:42
vanesa: kolíbá, kolíbá a mně se chce spát:_)))

ST
07.10.2013 - 20:40
severanka: ...houpy..ST!
07.10.2013 - 20:00
krizekkk: Tlesk. ST
07.10.2013 - 19:35
zenge: tulák mi připomněl hrdobce
co si svou kouli valí z dáli;-)
07.10.2013 - 19:22
zvířenka: ...úžasné,zvlášť když vím kde a kdy to vzniklo!:-))
1 ... 478|479|480|481|482|483|484|485|486 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku