René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.10.2013 - 01:19
René Vulkán: anonymovi: to zahřál v reakci na krizkkkuv koment nemyslím teple :-)
|
09.10.2013 - 21:36
vavaoko: Mě se to prostě jen líbí. Máš ST
|
09.10.2013 - 21:00
BETA: ST!
|
09.10.2013 - 20:47
Lostgen.: pěknéé
|
09.10.2013 - 20:25
4%-ní.
|
09.10.2013 - 20:21
s.e.n: Nádhera slov -ta síla lásky se mi moc zamlouvá a potěšila.
|
09.10.2013 - 20:18
s.e.n: Na verš jsem chvíli hleděla
a představa ve mně hořela že rozhodily je po poli a schovaly se do hory vítr je jistě rozžene za pole plné plevele. Promiň, ale ty krátké jsou lákavé a nutí mě psát blbinky. |
09.10.2013 - 19:48
|
09.10.2013 - 19:46
krizekkk: René Vulkán: Tý brďo, to zase bude úvah na dané téma, už se těším. :-))) Z blbosti přednáška... Dobrý.
|
09.10.2013 - 19:45
krizekkk: René Vulkán: No, neber si to zase tak osobně. :-)
|
09.10.2013 - 19:43
René Vulkán: krizekkk: tvůj koment mně mimořádně sedl, zahřál a tak ...
|
09.10.2013 - 19:37
krizekkk: Rozřízls mě. ST. Víš, jsou doteky slov, jsou doteky... ST jako Praha, Paříž, Perth. (jako zengemu Ti nelezu do zadku). Chlapi, víme... Tedy, někteří...
|
09.10.2013 - 16:02
labuť: Předusínací... :-)
|
08.10.2013 - 01:36
Kajuta: To kolíbání-kolíbání mi perfektně ladí k tomu kulení. A opilému tulákovi. Vratká jak vrátka hospody.
Kulení s gulemi! ST. :)) |
07.10.2013 - 22:11
René Vulkán: zvířenka: Dota Slunská: váš obdiv, holky, je to pro mě velká pocta
|
07.10.2013 - 20:42
|
07.10.2013 - 20:40
severanka: ...houpy..ST!
|
07.10.2013 - 20:00
krizekkk: Tlesk. ST
|
07.10.2013 - 19:35
zenge: tulák mi připomněl hrdobce
co si svou kouli valí z dáli;-) |
07.10.2013 - 19:22
zvířenka: ...úžasné,zvlášť když vím kde a kdy to vzniklo!:-))
|


