René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.10.2013 - 09:58
|
17.10.2013 - 04:50
sailorr: a.j.
|
16.10.2013 - 22:53
matousekKkrejca: opět ST
|
16.10.2013 - 20:54
Mbonita: svítí....:-)
|
16.10.2013 - 20:27
zenge: radoST číST
|
16.10.2013 - 20:04
Lostgen.: ta je hezkáá :)
|
16.10.2013 - 19:25
vanesa: ST
|
16.10.2013 - 19:02
krizekkk: Jsu z M. Rozumím. ST :)
|
16.10.2013 - 18:24
zvířenka: René Vulkán: Ano prosím
|
16.10.2013 - 17:31
René Vulkán: zvířenka: myslíš toho malířa?
|
16.10.2013 - 13:45
Květka Š.: fajn...:-))...
|
16.10.2013 - 13:15
Kajuta: čiSTá jako křišťál
|
16.10.2013 - 10:19
Jana M.: Další z řady tvých velmi povedených.
ST |
16.10.2013 - 10:07
labuť: Podzimě voňavá paráda :-)
|
16.10.2013 - 09:52
vavaoko: Tady taká vyšlo slunce. Máš ST
|
16.10.2013 - 09:27
zvířenka: Slyšet Tě Mikulka Alois (brrrňáák),jásal by a já taky jásám.
Ta báseň je jako vzduch průzračná. A já si říkám, úplně se v světě rožlo. :-)) |
16.10.2013 - 08:36
nejsembásník: moravské výrazy miluju ...
a klavír mezi puklinami mě uchvátil! |
16.10.2013 - 08:19
básněnka: Už tedy nemám pochyby a díky anotaci jsem naplá a píšu ...líbí :-)
|
16.10.2013 - 07:52
churry: Dobře podáno...Na Vysočině taky pršelo... Líbí
|
15.10.2013 - 21:42
|


