René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.10.2013 - 16:25
Dota Slunská: Zvláštní otázka...člověk má tu nezadržitelnou potřebu ji pořád křísit. I kdyby jen z čirého zoufalství.
|
11.10.2013 - 15:57
kvítek: však ona se zas ukáže...ST
|
11.10.2013 - 15:52
zenge: ale nedělej si žádný naděje!
;) |
11.10.2013 - 15:16
Lola Black: musí někde být...jdu mlátit do tamtamů..
ST |
11.10.2013 - 13:44
zvířenka: Je tu. Jen flámuje na okraji lomu.
|
11.10.2013 - 13:10
Květka Š.: ..kam asi...toť otázka
|
11.10.2013 - 12:51
severanka: ...naděje pro naději!
|
11.10.2013 - 11:44
básněnka: Jen nevím, zda to pomůže, když naděje už nemůže...
|
11.10.2013 - 11:43
vavaoko: Furt je naděje. Možná se schovala za prádlem, nebo pod skříň. Ale furt tu nějaká je.
ST |
11.10.2013 - 08:00
jc senior: marně žebrám zlatou minci
před hospodou na cizinci odnesly je mraky z výšky proměněné v pampelišky * |
11.10.2013 - 00:37
René Vulkán: s.e.n: je to směs ruštino - ukrajinštiny
|
11.10.2013 - 00:12
s.e.n: To mě zaujalo, takové písňové básnění.
Hledím jak z jara a nářečí ne a ne poznat. Ale je to dobrýýý! |
10.10.2013 - 21:03
Kajuta: Kouzelník René udělal ze zdánlivě obyčejné louky louku neobyčejnou.. není toto umění? st
|
10.10.2013 - 19:51
Slávka: Naprosto dokonalá*
|
10.10.2013 - 19:50
Slávka: Ty umíš člověka chytit za poetické srdce*
|
10.10.2013 - 19:48
Slávka: !*
|
10.10.2013 - 19:08
René Vulkán: zvířenka: pěkný
|
10.10.2013 - 15:52
zvířenka: Když jsme jeli do POčátek, bylo to na jedný louce jak na jaře,fakt kvetly podruhý pampelky-takový ty nevoňavý -a když člověk zavřel oči,div by se nerozbulel, aby bylo zase jaro a né podzim..oba mají naschvál stejně pronikavej vzduch k nasávání. Budu asi pršet jako mraky. Ba ne,jdu nasávat! :-))
|
10.10.2013 - 07:33
E.T.Jane: Mince pampeliškový..platí se s nima na pátým mraku u třetího paprsku,tam kde prodávají mračný nože k řežným,řezným,režným skutkům :)
|
10.10.2013 - 06:32
básněnka: ...a mně se to prostě ,zcela obyčejně, líbí...
|


