René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
13.10.2013 - 14:32
René Vulkán: 6thSun: já vím, zatím jsem nic lepšího omezen konkrétním sdělením nevymyslel (krom rozdělení na dva verše)
snad mě ještě něco napadne
13.10.2013 - 10:24
6thSun: škoda rozbití rytmu v závěru, jinak nádhera, hlavně strofa č. II
13.10.2013 - 10:02
Květka Š.: tak to je povedený...ST))
13.10.2013 - 08:24
Kajuta: Jako z partesuuuu. Jsem nadšenej.
13.10.2013 - 04:56
Lola Black: Povedla se ti:) ST
12.10.2013 - 23:21
zvířenka: Ty hele, řekni Zapískalovi,ať si dá ještě voraz, žádnej sníh,jasný???!!

Je krásná,fakt. Ještě že máš hlavu bez nápisu a vodících čar: -------------Zde otrhněte-----------
:-))
12.10.2013 - 23:14
Marcone: Je luxusní, ale ...
ty verzály.
Zapískal Martin je příjmení a jméno ?
12.10.2013 - 22:52
zenge: jen já a holé STromy;-)
12.10.2013 - 22:37
Slávka: Nepřestáváš kouzlit se slovy*
12.10.2013 - 22:18
básněnka: má podzimní dech...
12.10.2013 - 21:58
Lostgen.: I ty jeden... asi si mě inspiroval, víš, že neni vůbec špatný někdy psát básně lidové ? :) pěkná a ta se mi moc moc líbí, a dokonce i tomu rozumim :))
12.10.2013 - 21:07
vavaoko: Nostalgie s námi šije. Tobě ST
12.10.2013 - 18:14
jc senior: čára, odkaz, klikni zde
jen hádanka pro mudrce
pozor, kladu na srdce,
na inzeráty ošidné
:o)
12.10.2013 - 17:37
carodejka: Až se tam nahoře jednou setkáme, popovídáme.
12.10.2013 - 00:02
Kajuta: Pošli posly.. st
11.10.2013 - 23:34
Lostgen.: Ta se mi líbí :)
11.10.2013 - 21:25
labuť: ... hepčík... :-))
11.10.2013 - 19:35
krizekkk: Veni, vidi, mini. ST
11.10.2013 - 18:52
vanesa: Vždyť víš, že život je kolotoč-jednou si dole jednou nahoře:-) Bude líp. Známe to všichni.

ST
11.10.2013 - 17:41
1 ... 476|477|478|479|480|481|482|483|484 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku