René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
29.10.2013 - 19:47
vanesa: Někdy to tak je... a pak zase jinak, všichni to známe.

ST
28.10.2013 - 19:38
vanesa: Kdo? Moudří! :-))

St
28.10.2013 - 19:06
isisleo: ..pravda je v nás..jen někdy není oblečená do slov..
28.10.2013 - 18:54
René Vulkán: ttragelaf: čoveče, dost dobrej komentář, klidně by se mohl stát základem kvalitní básničky
28.10.2013 - 18:39
krizekkk: Kdo? Géniové.
28.10.2013 - 17:50
28.10.2013 - 17:31
ttragelaf: .. kdo tohle neví, ať sleví ve své pýše,
pak i němý učí zpívat chryzantémy
28.10.2013 - 13:36
René Vulkán: labuť: ale ne, to není o mně
28.10.2013 - 09:25
labuť: To asi zklamání prošlo okolo... ST!
25.10.2013 - 20:07
jc senior: Myšlenky, z nichž je úzko...
*
25.10.2013 - 16:46
Verena: Smutná...bez naděje....
25.10.2013 - 10:02
Tomáš: Tak to někdy bývá, ale člověk Se Tomu nesmí poddávat...!
25.10.2013 - 08:24
matousekKkrejca: Je to vynikající ST
25.10.2013 - 07:25
jita.1965: ST!!!
25.10.2013 - 07:23
jita.1965: ST jak Brno a du tlumočit poustevníkovi :-)
25.10.2013 - 07:19
jita.1965: Brno je krásné i v dešti :-)
24.10.2013 - 19:05
24.10.2013 - 06:54
René Vulkán: Lostgen.: budu se snažit
23.10.2013 - 20:59
Lostgen.: Jedna z opravdu silně emočních básní. Nádhera. Kéž bys měl takovejhlech víc.
23.10.2013 - 16:47
Kajuta: ..st..
1 ... 472|473|474|475|476|477|478|479|480 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku