René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.10.2013 - 19:47
|
28.10.2013 - 19:38
|
28.10.2013 - 19:06
isisleo: ..pravda je v nás..jen někdy není oblečená do slov..
|
28.10.2013 - 18:54
René Vulkán: ttragelaf: čoveče, dost dobrej komentář, klidně by se mohl stát základem kvalitní básničky
|
28.10.2013 - 18:39
krizekkk: Kdo? Géniové.
|
28.10.2013 - 17:50
vavaoko: ST
|
28.10.2013 - 17:31
ttragelaf: .. kdo tohle neví, ať sleví ve své pýše,
pak i němý učí zpívat chryzantémy |
28.10.2013 - 13:36
René Vulkán: labuť: ale ne, to není o mně
|
28.10.2013 - 09:25
labuť: To asi zklamání prošlo okolo... ST!
|
25.10.2013 - 20:07
jc senior: Myšlenky, z nichž je úzko...
* |
25.10.2013 - 16:46
Verena: Smutná...bez naděje....
|
25.10.2013 - 10:02
Tomáš: Tak to někdy bývá, ale člověk Se Tomu nesmí poddávat...!
|
25.10.2013 - 08:24
matousekKkrejca: Je to vynikající ST
|
25.10.2013 - 07:25
jita.1965: ST!!!
|
25.10.2013 - 07:23
jita.1965: ST jak Brno a du tlumočit poustevníkovi :-)
|
25.10.2013 - 07:19
jita.1965: Brno je krásné i v dešti :-)
|
24.10.2013 - 19:05
krizekkk: ST*
|
24.10.2013 - 06:54
René Vulkán: Lostgen.: budu se snažit
|
23.10.2013 - 20:59
Lostgen.: Jedna z opravdu silně emočních básní. Nádhera. Kéž bys měl takovejhlech víc.
|
23.10.2013 - 16:47
Kajuta: ..st..
|


