René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.11.2013 - 13:36
Kajuta: Malá slovní úspora k velké myšlence. ST
|
03.11.2013 - 10:51
Květka Š.: ST))
|
03.11.2013 - 08:38
matousekKkrejca: pár slov a je tam všechno ST
|
03.11.2013 - 08:11
6thSun: wau!
|
02.11.2013 - 23:20
|
02.11.2013 - 23:19
básněnka: další slova jsou zbytečná
|
02.11.2013 - 22:32
Jana M.: Jednoduše a dokonale.
|
02.11.2013 - 21:59
Mbonita: s pokorou se skláním..tohle se Ti povedlo..
velmi povedlo |
02.11.2013 - 21:39
vavaoko: ST
|
02.11.2013 - 21:18
Lola Black: Ta samota...
|
02.11.2013 - 10:14
Toulavá: moc se mi líbí ST. :)
|
01.11.2013 - 10:51
Ardina: ST
|
01.11.2013 - 10:02
René Vulkán: Bastet: komentář jak víno
|
01.11.2013 - 00:50
Kajuta: ~ST~
|
31.10.2013 - 22:48
zelená víla: vyjdi ven, zavři oči, roztáhni ruce, nadechni se zhluboka-- otevři oči a vidíš??? rozednívá se...
|
31.10.2013 - 20:34
Mbonita: modřinky zobnou dokulata
pod kmenem po kotníky zlata pojď brouzdat se podvečerem nachem budoucích vánků a sad ulož k spánku... |
31.10.2013 - 20:17
|
31.10.2013 - 19:16
krizekkk: Jak psal z. ST
|
31.10.2013 - 18:46
zvířenka: SLova světlonošova: Budiž světlo přeneseno do našeho srdce.
nádhera |
31.10.2013 - 17:24
|


