René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
08.11.2013 - 17:13
matousekKkrejca: nepleteš si peklo s rájem? Ale jinak je to nápaditý ST
08.11.2013 - 15:37
René Vulkán: voslik: Přesně tak
08.11.2013 - 15:23
voslik: Já vím, kdo to byl. Byl to pan Kronek z Kernů a měl to za to, jak byl arogantní na pracovníka o2 pobočky na ulici Masarykova :-D Ovšem ti ostatní si to v tom případě nezasloužili.
08.11.2013 - 11:15
René Vulkán: Lota: Nevím jestli jsou v pekle, ale do vtipu se hodí náramně. Hitler se Stalinem a Pol-Pot by byli asi jasnější adepti na peklo, ale neuměli na nic hrát :-)
08.11.2013 - 09:18
Jana M.: Pošli ten vtip bratrům Nedvědovým, ať se taky pobaví.
08.11.2013 - 08:29
zvířenka: Ne naopak.
Stánky- to je peklo. A ten metalovej muzikant je jako Honza Nedvěd...tak to jo. :-))
08.11.2013 - 08:07
vavaoko: Lámu se smíchem. ST
08.11.2013 - 05:36
churry: to není peklo...
07.11.2013 - 23:13
Lota: .
jen by mě zajímalo
jak víš, že ti tři jsou v pekle
.
:-ó)
05.11.2013 - 21:49
jc senior: Snad těch švestek bylo víc něž těch slov :o)
Báseň? ANO!
*
05.11.2013 - 20:28
zenge: Slávkovsky nebo Slavkovsky krásná;)
05.11.2013 - 15:42
labuť: Malá, ale silná...
05.11.2013 - 13:05
labuť: Zvláštně na mne působí... krásou a klidem, smířením.?...
04.11.2013 - 21:41
Dota Slunská: Přírodní lyrika, která mě nějak dojímá.
04.11.2013 - 21:40
Dota Slunská: taková slávkovská...krásná
04.11.2013 - 18:49
krizekkk: Asi to udělalo i to situování doprava, dýchlo to. ST
04.11.2013 - 15:23
labuť: Za maskou maska
od masky klíč
srdce je na kousky
důvěra pryč...
04.11.2013 - 12:23
labuť: Někdo ano, někdo ne...
04.11.2013 - 12:22
zvířenka: Ach, maxidíky.
03.11.2013 - 18:32
myšlenka pouhá: ano.. další slova jsou zbytečná.... ST
1 ... 469|470|471|472|473|474|475|476|477 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku