René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.11.2013 - 19:42
Bastet: Vejce je vždycky nadějí...to se ví už odedávna...
|
11.11.2013 - 19:07
krizekkk: Kurvy bolševický. ST
|
11.11.2013 - 18:19
kvítek: znám to z vlastní zkušenosti...ST
|
11.11.2013 - 17:58
René Vulkán: básněnka: ok
|
11.11.2013 - 17:56
básněnka: René Vulkán:nepolemizuju...jen srovnávám , vím co se dělo za zvěrstva....
|
11.11.2013 - 17:54
René Vulkán: básněnka: Já si myslím, že té straně a její činnosti v padesátých letech se vyrovná jen NSDAP
|
11.11.2013 - 17:34
jc senior: Mě okradl jistý Miroslav, na důchodu!!
** |
11.11.2013 - 17:29
básněnka: řekla bych, že se dneska té straně vyrovnají jiné...stejně urputné a v daleko větším měřítku berou a kradou...
|
11.11.2013 - 16:07
matousekKkrejca: ...a přesto je lidi stále volí a snad víc a víc - básnička se mi líbí ST
|
11.11.2013 - 12:09
Ardina: Za myšlenku dávám tip.
|
11.11.2013 - 10:24
ttragelaf: ...ST... vajíčka jsou šišatá, a je s nimi veselo - jak říká Křemílek v jedné pohádce
|
11.11.2013 - 09:42
Kapka: ST
|
11.11.2013 - 08:38
Kajuta: ..Musíme si pomáhat..ST..
|
11.11.2013 - 08:21
vavaoko: Přežili jsme to. Silné - ST
|
10.11.2013 - 18:09
René Vulkán: Bastet:
proč?, páč se mi jen tak chtělo |
10.11.2013 - 16:34
Bastet: My zbyli... vrostlí... v samotu...parádní závěr!
Ale proč ty špumprnágle s grafikou? Tahle báseň to fakt nepotřebuje. |
10.11.2013 - 11:44
jc senior: ještě že nejśem muzikant a metal nežeru, takový "peklo" bych nepřekous
:o) |
09.11.2013 - 19:31
|
08.11.2013 - 21:30
Lota: René Vulkán:
však já to tak beru, že se to tam hodí i já chtěla jsem být humorná asi tak nějak :))) |
08.11.2013 - 21:15
krizekkk: Hááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá. :-))) ST
|


