René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.11.2013 - 14:20
|
17.11.2013 - 11:41
jc senior: známý skvost na horním place
majstrštyk, ten dal dost práce mistrovi co kámen ková : v podzení kopka mincmistrova * |
16.11.2013 - 13:44
matousekKkrejca: líbí se mi ST
|
16.11.2013 - 03:21
zelená víla: můj táta velkej bojovník a někdy jen po pár pivech... by se styděl kdybych jim fandila, ne nemusí, přečetla jsem, zažila jsem, vím... koryta dělají prasata... stejně ještě pořád já budu věřit a svítit zapalovačem a v duchu zpívat modlitbu ...
|
15.11.2013 - 21:27
Mirka Hedbávná: René, tleskám a také zengemu, pro zmínku o mém z nejmilejších Básníků. Fanda Listopadů:)
|
15.11.2013 - 21:17
vanesa: ST
|
15.11.2013 - 20:55
Lilith: moc hezká...
ST |
15.11.2013 - 20:15
Kajuta: lehce podaná, na zamyšlení. má první reakce: ty brďo! ST
|
15.11.2013 - 19:17
básněnka: tahle se to povedla...
|
15.11.2013 - 19:04
J.F.Julián: jo,st
|
15.11.2013 - 19:03
J.F.Julián: st
|
15.11.2013 - 18:27
krizekkk: ST. Jak Tobě, tak Skácelovi.
|
15.11.2013 - 16:34
|
15.11.2013 - 14:32
Květka Š.: A já,rozená Brňačka...jedině ST)):-))
|
15.11.2013 - 13:50
voslik: Rozhodně je tvoje básnička mnohem hezčí než samotné Náměstí Svobody :)
|
15.11.2013 - 13:23
vavaoko: ST
|
15.11.2013 - 13:16
|
12.11.2013 - 14:06
voslik: Lidi zapomínají, ale ne všichni. sice nemám nač vzpomínat, ale stejně nikdy nezapomenu, co se tady dělo za humus. Ano, ani teď to není pohádkově báječné a krást se bude pořád. Pro mě je v tom ale velký rozdíl - teď a tehdy. A ten rozdíl zůstane, napořád. Stejně tak je to s pocitem obracejícího se žaludku.
|
11.11.2013 - 22:05
René Vulkán: krizekkk: svým komentářem jsi mně udělal radost, takhle od plic jsem to potřeboval slyšet
lidi zapomínají |
11.11.2013 - 22:03
René Vulkán: matousekKkrejca: taky se tomu divím a štve mě to
|


