René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.11.2013 - 21:57
básněnka: Špáďa: řekls to dobře...a tak jsem to i myslela
|
17.11.2013 - 21:57
básněnka: Bastet: dost dobrá polemika...já jsem halt taková čarodějnice, co věří v dobrý věci, ale nemám ráda převracení mých slov...asi tak...a když už jsme u toho...lidi si to často pletou co..
|
17.11.2013 - 21:54
Bastet: A já si dovolím nesouhlasit s básněnkou. Víra není totéž, co doktrína - stejně jako Bůh není totéž co církev (když už jsme u toho slovíčkaření).
|
17.11.2013 - 21:53
Špáďa: Teď koukám na tu diskusi výše a vidím, že jsem právě vyjmenoval příklady, co všechno té víry hodno není...
|
17.11.2013 - 21:48
Špáďa: Hezkys to řekl.
Prázdný jako člověk je i ten, co je plný nenávisti, lži nebo žije jen pro prachy... |
17.11.2013 - 21:24
René Vulkán: básněnka: tady Kolja:
zaujalo nás s Mirkou slovo cokoli, a troufnu si říct, že všichni vymyslíme pár cokoli, které jako oběkt víry nebudou stát za nic a ten výčet víry v ... je vynikající právě proto, že fakt nespadá do kategorie cokoli ale "té dobré víry" o které si myslím, že si myslíš, že to je |
17.11.2013 - 21:14
|
17.11.2013 - 20:56
enigman: vypadá to že mě probudila...žízeň...
|
17.11.2013 - 20:53
básněnka: milej zlatej, dovolím si nesouhlasit...vše je hodno víry...a každý máme tu svoji ! A já mám svoje názory a nepotřebuju papouškovat někoho jiného !
víra: třeba v lásku život naději co myslíš...že by byl život jenom stoka? a v rámci té dobré víry, o které to asi je, se napáchalo cokoliv, jako ostatně ve všech doktrínách... |
17.11.2013 - 19:50
René Vulkán: Mirka Hedbávná: básněnka: souhlas s Mirkou Hedvábnou :-)
|
17.11.2013 - 19:31
Mirka Hedbávná: Víra je víra. A cokoliv není hodno víry. A stejně tak víra není hodna čehokoliv.
|
17.11.2013 - 18:42
matousekKkrejca: prázdný je člověk bez víry...ST
|
17.11.2013 - 17:33
krizekkk: Prázdný jako kýbl bláta... ST
|
17.11.2013 - 17:27
kvítek: sohlasím s básněnkou...ST
|
17.11.2013 - 17:01
Rezina: ST
|
17.11.2013 - 16:46
|
17.11.2013 - 16:07
vavaoko: Je to tak. ST
|
17.11.2013 - 16:03
básněnka: víra v cokoli je dar...a lidi musí něčemu věřit, potřebují to k životu
|
17.11.2013 - 15:32
Ardina: Když přijmu dar, zdalipak jej ohlídám:)
Však ST za myšlenku. |
17.11.2013 - 14:27
René Vulkán: Lota: mám stejnou zkušenost
|


