René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.11.2013 - 17:41
krizekkk: Je to perfektní, strýcu. Mluvíš ně z duše. ST
|
18.11.2013 - 17:06
Kajuta: Zamlúvá sa mi ta notečka.
|
18.11.2013 - 16:24
René Vulkán: Bastet: Naopak, text jsme neznevážili, spíše dovážili vyvažující váhou :-)
|
18.11.2013 - 15:54
Bastet: Kam jsme se to jen dostali...od čisté lyriky k čisté trnkovici...:-) Omlouvám se, ale nedalo se odolat, zvlášť po tvé reakci. Doufám, že to nebereš jako znevážení svého textu...
|
18.11.2013 - 15:41
René Vulkán: Bastet:
výborný, musím však pracovat, tak pokračování nebude. navíc mě to přijde uzavřený |
18.11.2013 - 15:15
Bastet: Každé děcko v světě
mívá otca svého tož si vezmi špígl podív sa do něho Šak je tvoje děcko věru celý tata žádné vlasy nemá hlavu dokulata Furt se enem vzteká mléčko je mu málo čistú trnkovicu by si rači dalo |
18.11.2013 - 15:01
René Vulkán: Bastet:
Pod spanilú lipkú kolébečka kterak bez tebjá tu život přečkám Pod spanilú lipkú stelu sobě v povijanu pláče siré robě... Daj robátku mléka ať už tolik nereve omluvu ja čakám od tebe Šak víš odpůšťám ti všecko vezmem ja ťa zpátky aj to tvoje děcko |
18.11.2013 - 13:57
Bastet: Pod spanilú lipkú
kolébečka kterak bez tebjá tu život přečkám Pod spanilú lipkú stelu sobě v povijanu pláče siré robě... Já ti nevím proč, ale vizuálně se mně líbí víc na konci to čárkované u (co na to asi gramatika?) |
18.11.2013 - 13:46
myšlenka pouhá: ... vše bylo řečeno.. ST
|
18.11.2013 - 13:31
E.T.Jane: Ano. Věřit se dá na mnoho způsobů a v mnohé... Plodná debata :) **
|
18.11.2013 - 12:21
Kapka: Hezké, ST
|
18.11.2013 - 10:24
Květka Š.: Dary neber...ST
|
18.11.2013 - 09:25
severanka: ...prázdný je člověk bez víry!Jsem si však /téměř/ jistá,že věří v cokoli...i největší ateista!
|
18.11.2013 - 09:12
Ardina: Připomíná mi to ňákú piesenku :)
|
18.11.2013 - 08:59
vavaoko: Líbí. ST
|
18.11.2013 - 08:40
René Vulkán: Lola Black: a ještě za sebe dodávám - ať každý je schopen reflektovat, jestli jaj ta jeho víra nese tak, že se o ni dá opřít
|
18.11.2013 - 07:46
Kajuta: Víra-s upřímným srdcem, v to, co věřím a tolerance..
|
18.11.2013 - 05:51
Lola Black: Ať si každej věří čemu chce,hlavně ať mi nikdo necpe,že věřím něčemu špatnýmu.
|
17.11.2013 - 22:29
básněnka: Bastet: A ještě jedna věc, doufám, že se v dobré víře , za boj klidu v duších, neservem jako koně, to by bylo teprv něco milé dámy a René a teď nesouhlaste :-)
|
17.11.2013 - 22:01
René Vulkán: Bastet: básněnka: no konečně polemika hodná slova nuanni - z jazyka Inuitů - věc nebo událost, která stojí za to, aby se o ní mluvilo
|


