René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
18.11.2013 - 17:41
krizekkk: Je to perfektní, strýcu. Mluvíš ně z duše. ST
18.11.2013 - 17:06
Kajuta: Zamlúvá sa mi ta notečka.
18.11.2013 - 16:24
René Vulkán: Bastet: Naopak, text jsme neznevážili, spíše dovážili vyvažující váhou :-)
18.11.2013 - 15:54
Bastet: Kam jsme se to jen dostali...od čisté lyriky k čisté trnkovici...:-) Omlouvám se, ale nedalo se odolat, zvlášť po tvé reakci. Doufám, že to nebereš jako znevážení svého textu...
18.11.2013 - 15:41
René Vulkán: Bastet:
výborný, musím však pracovat, tak pokračování nebude.
navíc mě to přijde uzavřený
18.11.2013 - 15:15
Bastet: Každé děcko v světě
mívá otca svého
tož si vezmi špígl
podív sa do něho

Šak je tvoje děcko
věru celý tata
žádné vlasy nemá
hlavu dokulata

Furt se enem vzteká
mléčko je mu málo
čistú trnkovicu
by si rači dalo
18.11.2013 - 15:01
René Vulkán: Bastet:
Pod spanilú lipkú
kolébečka
kterak bez tebjá tu
život přečkám

Pod spanilú lipkú
stelu sobě
v povijanu pláče
siré robě...

Daj robátku mléka
ať už tolik nereve
omluvu ja čakám
od tebe

Šak víš
odpůšťám ti všecko
vezmem ja ťa zpátky
aj to tvoje děcko
18.11.2013 - 13:57
Bastet: Pod spanilú lipkú
kolébečka
kterak bez tebjá tu
život přečkám

Pod spanilú lipkú
stelu sobě
v povijanu pláče
siré robě...

Já ti nevím proč, ale vizuálně se mně líbí víc na konci to čárkované u (co na to asi gramatika?)
18.11.2013 - 13:46
myšlenka pouhá: ... vše bylo řečeno.. ST
18.11.2013 - 13:31
E.T.Jane: Ano. Věřit se dá na mnoho způsobů a v mnohé... Plodná debata :) **
18.11.2013 - 12:21
Kapka: Hezké, ST
18.11.2013 - 10:24
Květka Š.: Dary neber...ST
18.11.2013 - 09:25
severanka: ...prázdný je člověk bez víry!Jsem si však /téměř/ jistá,že věří v cokoli...i největší ateista!
18.11.2013 - 09:12
Ardina: Připomíná mi to ňákú piesenku :)
18.11.2013 - 08:59
vavaoko: Líbí. ST
18.11.2013 - 08:40
René Vulkán: Lola Black: a ještě za sebe dodávám - ať každý je schopen reflektovat, jestli jaj ta jeho víra nese tak, že se o ni dá opřít
18.11.2013 - 07:46
Kajuta: Víra-s upřímným srdcem, v to, co věřím a tolerance..
18.11.2013 - 05:51
Lola Black: Ať si každej věří čemu chce,hlavně ať mi nikdo necpe,že věřím něčemu špatnýmu.
17.11.2013 - 22:29
básněnka: Bastet: A ještě jedna věc, doufám, že se v dobré víře , za boj klidu v duších, neservem jako koně, to by bylo teprv něco milé dámy a René a teď nesouhlaste :-)
17.11.2013 - 22:01
René Vulkán: Bastet: básněnka: no konečně polemika hodná slova nuanni - z jazyka Inuitů - věc nebo událost, která stojí za to, aby se o ní mluvilo
1 ... 465|466|467|468|469|470|471|472|473 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku