René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.12.2013 - 22:30
Mbonita: pravdivé všedním krásou v běhu času
|
18.12.2013 - 19:12
krizekkk: Já si při čtení představil to zrcadlo... Čeština je nejkrásnější řeč na světě. ST
|
18.12.2013 - 17:37
|
18.12.2013 - 12:00
Kajuta: ~ST~
|
18.12.2013 - 10:59
Květka Š.: A to se mi moc líbí..ST))
|
18.12.2013 - 10:20
Siorak: To je krásné.
|
18.12.2013 - 10:18
Kapka: René Vulkán: Já vím! :-)
|
18.12.2013 - 10:15
René Vulkán: Kapka: máš recht
|
18.12.2013 - 10:14
Kapka: Bez šminek i v stáří tvář maminek září láskou...
ST |
18.12.2013 - 08:59
vavaoko: ST
|
18.12.2013 - 08:21
E.T.Jane: Dnes se s perlami roztrhl pytel.. To už je dnes druhá nádherná, z které jsem celkem paf (a to jsem jich přečetla "pár"). ST
|
18.12.2013 - 08:14
matousekKkrejca: s tím ale nic neuděláme ST
|
18.12.2013 - 08:04
|
18.12.2013 - 03:59
ttragelaf: krásné !
|
18.12.2013 - 03:58
ttragelaf: ...krásné !
|
17.12.2013 - 22:52
René Vulkán: jc senior: potěšíls ňa
|
17.12.2013 - 20:52
|
16.12.2013 - 22:13
Kajuta: ~ST~ s pentlama. .)
|
16.12.2013 - 19:09
Mbonita: připravte si víno...jako odstupné:-)
|
16.12.2013 - 19:02
krizekkk: Na lidovů notečku. Galuška je fajn, tvá báseň též. ST
|


