René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
06.01.2014 - 19:45
06.01.2014 - 19:31
Lilith: ani já Hradišťan neznám, to musím napravit... díky tvé básni jsem zvědavá... :-)
ST
06.01.2014 - 18:21
matousekKkrejca: moc pěkný - ST
06.01.2014 - 17:24
Guanti Rosi: To je ale krásná úvaha. Až se stydím, že od Hradišťanu nic nemám. Ale teď už mít budu. Propátrám celé youtube. Děkuji za rozšíření obzoru krásnou inspirací. ST :O)
06.01.2014 - 17:05
Květka Š.: dobrý..ST))
06.01.2014 - 16:31
zenge: to tím, že je to hudba od kořene
zbytek se jen časem žene.
ST ( a to jsem rorockerr:-)
06.01.2014 - 16:18
svetlana astachova: ST. Cimbálovku i Hradišťan miluju. Jezdím každý rok do Strážnice nebo do Rožnova.
06.01.2014 - 15:11
Kajuta: Krásný výkop jemné poezie za domácí hřiště. .)
06.01.2014 - 13:26
Kapka: ST
06.01.2014 - 13:05
churry: ...beru...
06.01.2014 - 12:38
kavec: ST za básničku i za Hradišťan . Jirka
06.01.2014 - 11:37
Ardina: Já např. cimbálovou muziku nemusím, ale Hradišťan miluju, teď jsem teprv pochopila proč vlastně...tobě ST!
06.01.2014 - 11:34
CULIKATA: Tu prastarou relikvii
staletí nepřikryjí..
Krásná básnička, naladila mě do pěkného dne)
05.01.2014 - 21:24
zelená víla: víra... ale ta , která věří čemukoli, co je člověku blízko..t dává...
03.01.2014 - 20:08
zenge: rovnoSTi vrypů;-)
03.01.2014 - 19:32
Verena: :-) povíme si na konci
jak Řezbáři pomoci
ST
03.01.2014 - 19:22
René Vulkán: Slávka: od tebe mně to těší moc
31.12.2013 - 15:06
CULIKATA: Provedu, Ježíšek přinesl pilu, tak Nový rok pěkně narovnám)).Hezký Nový rok přeji)
31.12.2013 - 14:18
Jana M.: Díky za trknutí.
ST
31.12.2013 - 11:10
Bastet: Se špetkou štěstí
ten rovný vryp
bez bolesti...
1 ... 456|457|458|459|460|461|462|463|464 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku