René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.01.2014 - 19:45
krizekkk: ST*
|
06.01.2014 - 19:31
Lilith: ani já Hradišťan neznám, to musím napravit... díky tvé básni jsem zvědavá... :-)
ST |
06.01.2014 - 18:21
matousekKkrejca: moc pěkný - ST
|
06.01.2014 - 17:24
Guanti Rosi: To je ale krásná úvaha. Až se stydím, že od Hradišťanu nic nemám. Ale teď už mít budu. Propátrám celé youtube. Děkuji za rozšíření obzoru krásnou inspirací. ST :O)
|
06.01.2014 - 17:05
Květka Š.: dobrý..ST))
|
06.01.2014 - 16:31
|
06.01.2014 - 16:18
svetlana astachova: ST. Cimbálovku i Hradišťan miluju. Jezdím každý rok do Strážnice nebo do Rožnova.
|
06.01.2014 - 15:11
Kajuta: Krásný výkop jemné poezie za domácí hřiště. .)
|
06.01.2014 - 13:26
Kapka: ST
|
06.01.2014 - 13:05
churry: ...beru...
|
06.01.2014 - 12:38
kavec: ST za básničku i za Hradišťan . Jirka
|
06.01.2014 - 11:37
Ardina: Já např. cimbálovou muziku nemusím, ale Hradišťan miluju, teď jsem teprv pochopila proč vlastně...tobě ST!
|
06.01.2014 - 11:34
|
05.01.2014 - 21:24
zelená víla: víra... ale ta , která věří čemukoli, co je člověku blízko..t dává...
|
03.01.2014 - 20:08
zenge: rovnoSTi vrypů;-)
|
03.01.2014 - 19:32
|
03.01.2014 - 19:22
René Vulkán: Slávka: od tebe mně to těší moc
|
31.12.2013 - 15:06
CULIKATA: Provedu, Ježíšek přinesl pilu, tak Nový rok pěkně narovnám)).Hezký Nový rok přeji)
|
31.12.2013 - 14:18
Jana M.: Díky za trknutí.
ST |
31.12.2013 - 11:10
|


