René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.12.2013 - 15:38
Kajuta: v pavoučí - zajímavě použité slovo, co mi upoutalo. :)
|
11.12.2013 - 06:16
isisleo: :-)..možná má pár kapek v batohu..
|
10.12.2013 - 22:00
|
10.12.2013 - 18:52
René Vulkán: zvířenka:
Dešťová víla ve srážkovém stínu kráva co hledá jinde vinu kapky by měla hnedle na triku kdyby znala fyziku |
10.12.2013 - 18:49
zvířenka: Dešťová víla ve srážkovém stínu..
|
10.12.2013 - 18:44
vavaoko: Jemňounké. ST
|
08.12.2013 - 22:25
|
08.12.2013 - 19:48
krizekkk: Vstávání... ST
|
08.12.2013 - 19:27
Květka Š.: ST))
|
08.12.2013 - 17:54
|
08.12.2013 - 17:48
Taikatalvi: ST.)
|
08.12.2013 - 17:08
Kajuta: Líbí se mi ta slovní hra .)
|
08.12.2013 - 17:00
vavaoko: ST
|
07.12.2013 - 21:31
Jana M.: ST
|
07.12.2013 - 01:55
zelená víla: nejen do rána...
|
06.12.2013 - 20:55
vavaoko: ST
|
06.12.2013 - 18:51
krizekkk: Vnitřní záležitoST.
|
06.12.2013 - 18:34
Květka Š.: ST))
|
06.12.2013 - 18:28
jc senior: ...báseň plná hvězd...
* |
06.12.2013 - 17:45
Lota: .
musíme přírodu poznat, abychom ji mohli milovat musíme ji milovat, abychom o ní mohli takto psát ST |


