René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.12.2013 - 15:56
6thSun: v žádném případě není škoda oněch let...možná, kdyby jich nebylo, nevěděl bys, co víš teď
krásný hold! |
28.12.2013 - 15:13
Liška76: Opět krásnoST, silné a citlivé!!
|
28.12.2013 - 14:52
Mbonita: ano, Královno...též pravdo..
|
28.12.2013 - 14:40
René Vulkán: Mbonita: Ženo v Helénském období znamenalo také - Královno
|
28.12.2013 - 14:30
Mbonita: je to tak
když řekneš Ženo-cesto:-) |
28.12.2013 - 12:45
Ardina: Dobře, že již nejsi sám svým vězněm, za to ST.
|
28.12.2013 - 12:27
Kajuta: (Ch)hladivá
|
28.12.2013 - 11:44
Kapka: Něžně krásná, ST
|
25.12.2013 - 11:53
|
23.12.2013 - 23:23
Jana M.: Docela drsně jsi popsal realitu.
Tohle nás postupně jednou čeká všechny. |
23.12.2013 - 20:16
zelená víla: krásná... pohodové vánoce...
|
23.12.2013 - 16:12
Kajuta: Je krásná
|
23.12.2013 - 11:54
René Vulkán: Dota Slunská: tak to mám radost
|
23.12.2013 - 09:44
Dota Slunská: Tahle jde jednoznačně do záložek. Krásně napsaná!!
|
22.12.2013 - 23:39
René Vulkán: zenge: do 23 let jsem netušil, že to tak někdy uvidím, ... a ejhle
|
22.12.2013 - 22:50
matousekKkrejca: ST
|
22.12.2013 - 21:41
|
22.12.2013 - 20:59
krizekkk: Hrstková... ST
|
22.12.2013 - 17:08
vavaoko: ST
|
19.12.2013 - 00:02
|


