René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.01.2014 - 19:50
Guanti Rosi: Krásné. Vtáhlo mě to a vzpomněla jsem si na Zadar. Na stavby ještě z dob Římanů, na rotundu, na Sluncem rozpálené kostely, na přístavní věže, které hřály i po setmění, když už Slunce zapadlo, na spousty všetečných ještěrek, na dlažbu ohlazenou prošlými věky, na šachové partie u moře, na fíkovníky lemující cestu k pláži, i na to jak chutnaly ty čerstvě utržené, jak jsem měla pusu permanentně ulepenou od jejich šťávy. Díky, zalítala jsem si. :O)
|
10.01.2014 - 18:37
Kapka: Hezké, moc. ST
Turistický ruch to ruší. |
10.01.2014 - 17:46
Lilith: Ti se mají... usmívám se pohodově :-)
ST |
10.01.2014 - 17:23
Kajuta: Velmi příjemné pocity po přečtení. :)
ST |
10.01.2014 - 16:59
|
10.01.2014 - 16:57
Ardina: I ty jeden šibale, řekla kočka a já jen ST
|
09.01.2014 - 18:16
Lilith: Krásné...
ST |
09.01.2014 - 15:38
Kajuta: ~ST~
|
09.01.2014 - 14:36
labuť: Smutně o smutné chvíli, ST!
|
09.01.2014 - 11:05
Dota Slunská: Velkej tip.
|
09.01.2014 - 10:49
zelená víla: posílám vzkazy velmi často a určité andělé hlídají můj spánek, taky jednou budu hlídat... ST
|
09.01.2014 - 10:25
Guanti Rosi: Ukončený život jako přetržený provázek. Kéž by pokračoval dál, jako utržený růžový balónek. Potrhlý a extatický. ST :O)
|
09.01.2014 - 09:02
churry: ...rozhodně zajímavé dílo...
|
09.01.2014 - 00:42
Kapka: Vzpomínám... odletěli...
Krásná básnička i píseň, ST |
08.01.2014 - 19:17
matousekKkrejca: na zamyšlení ST
|
08.01.2014 - 19:15
krizekkk: Provázek přetržený... **
|
08.01.2014 - 18:51
zenge: muzika text tvůj i Skácela
za srdce docela chytlo;-)ST |
07.01.2014 - 15:55
|
07.01.2014 - 13:33
zelená víla: já Hradišťan miluju ... a Jiří Pavlica měl scénický večer a já to dala muži k narozeninám a byl to úžasný zážitek a krásný povídání... děkuju za připomenutí
|
06.01.2014 - 19:52
René Vulkán: Lilith: hádám, že budeš znát Modlitbu za vodu. Hodně zajímavé období měl Hradišťan, kdy Jiří Pavlice (vedoucí souboru) zhudebňoval Skácelovy verše.
Za slyšení jistě stojí celé CD Chvění, které jsem při z poloviny při prvním poslechu probulel. No a za poslech jistě stojí i vše ostatní od nich :-) |


