René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
16.12.2013 - 18:42
matousekKkrejca: jako vždycky povedená ST
16.12.2013 - 17:40
zenge: také jsme měli párkrát májku za límci
za májovou v prosinci
ST
16.12.2013 - 16:35
vavaoko: Pamatuju na to. Chodil jsem s klukama řezat májky. Bývalo to veselé..
Tobě ST
16.12.2013 - 13:04
matousekKkrejca: moc hezky napsané ST
15.12.2013 - 22:57
jc senior: ...zableskla se, ta mince...
*
15.12.2013 - 22:53
jc senior: jestli víla, nevím,
já jsem kapky poezie zachytil
*
13.12.2013 - 01:23
René Vulkán: básněnka: v kance
12.12.2013 - 19:25
básněnka: nežli zašla mince..proměnil ses v prince? :-)
12.12.2013 - 19:13
krizekkk: Proměny... ST
12.12.2013 - 18:20
Lilith: jo, jo ... souznění
ST
12.12.2013 - 15:13
zenge: st
12.12.2013 - 12:14
Kajuta: Nezůstanem bez proměny.. nadčasově platné tohle platidlo. .)
12.12.2013 - 11:06
12.12.2013 - 10:11
Kapka: Jo, proměny musí být a vzpomínky zůSTanou
mně i na folkové Svojšice...
12.12.2013 - 09:19
René Vulkán: E.T.Jane: je to tak
konkrétně jde o slavnostní oheň, mohutnou pyramidu, na skautským táboře pod týpíčkama
12.12.2013 - 09:10
E.T.Jane: Vidím v ní procházku po lese, vůni jehličí, měsíc co se začíná skrývat, hvězdnou oblohu.. proSTě krásný!
12.12.2013 - 00:35
zelená víla: jemná..
11.12.2013 - 19:17
básněnka: cha ..já a víla ?
ses spletl a v pavoučí jsem si umazala svetr...

nemám ráda sítě...:-)
11.12.2013 - 19:00
krizekkk: To pavoučí se líbí. ST
11.12.2013 - 16:49
zenge: jeden tip od Petra R
a druhej od Hanky Z
a třetí od Zenge z B
;-)
1 ... 460|461|462|463|464|465|466|467|468 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku