René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.12.2013 - 18:42
matousekKkrejca: jako vždycky povedená ST
|
16.12.2013 - 17:40
|
16.12.2013 - 16:35
vavaoko: Pamatuju na to. Chodil jsem s klukama řezat májky. Bývalo to veselé..
Tobě ST |
16.12.2013 - 13:04
matousekKkrejca: moc hezky napsané ST
|
15.12.2013 - 22:57
jc senior: ...zableskla se, ta mince...
* |
15.12.2013 - 22:53
|
13.12.2013 - 01:23
René Vulkán: básněnka: v kance
|
12.12.2013 - 19:25
básněnka: nežli zašla mince..proměnil ses v prince? :-)
|
12.12.2013 - 19:13
krizekkk: Proměny... ST
|
12.12.2013 - 18:20
Lilith: jo, jo ... souznění
ST |
12.12.2013 - 15:13
zenge: st
|
12.12.2013 - 12:14
Kajuta: Nezůstanem bez proměny.. nadčasově platné tohle platidlo. .)
|
12.12.2013 - 11:06
vavaoko: ST
|
12.12.2013 - 10:11
Kapka: Jo, proměny musí být a vzpomínky zůSTanou
mně i na folkové Svojšice... |
12.12.2013 - 09:19
René Vulkán: E.T.Jane: je to tak
konkrétně jde o slavnostní oheň, mohutnou pyramidu, na skautským táboře pod týpíčkama |
12.12.2013 - 09:10
E.T.Jane: Vidím v ní procházku po lese, vůni jehličí, měsíc co se začíná skrývat, hvězdnou oblohu.. proSTě krásný!
|
12.12.2013 - 00:35
zelená víla: jemná..
|
11.12.2013 - 19:17
|
11.12.2013 - 19:00
krizekkk: To pavoučí se líbí. ST
|
11.12.2013 - 16:49
|


