René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.12.2013 - 10:00
Bomejka: Při vzpomínce na minulé časy,se mi derou do očí slzy :ST
|
01.12.2013 - 09:51
jc senior: ST jako můj svatební dar!
|
01.12.2013 - 09:49
jc senior: komu dáno objevit podstatu, nebrouzá marně...
* |
01.12.2013 - 09:10
zenge: Opět jsem pod sluncem viděl, že běh nezávisí na snaze hbitých ani boj na bohatýrech ani chléb na moudrých ani bohatství na rozumných ani přízeň na těch, kdo mají poznání, ale jak kdy každému z nich přeje čas a příležitost.Kazatel 12:9
ST VERŠŮM TVÝM |
01.12.2013 - 09:08
vavaoko: Konec starých časů cítím každé ráno. A dost tím trpím. ST
|
01.12.2013 - 08:25
básněnka: myslím, že to tak je u všech lidí...bez podstaty nelze být sám sebou
|
01.12.2013 - 07:21
Lola Black: hodně mě oslovila..ST
|
29.11.2013 - 15:46
zenge: velmi pozdní ST;-)
|
29.11.2013 - 10:45
René Vulkán: Siorak: Máš recht, člověk je strůjcem toho, jak si to udělá, jak se k tomu postaví.
Jestli někdo dělá z Vánoc divadlo, neví chudák o co přichází. A s ostatním je to stejné. My jsme měli velkou svatbu, kde byli ti, co nás mají rádi a my je. Ani po 25 letech nezapomenu na ten úžasnej a požehnanej den. Čerpáme se ženou ze studny našeho dávného slibu dodnes vodu živou. |
29.11.2013 - 10:16
Siorak: Na svatbě mi vždycky vadí to, že je ta oslava je spíše pro ostatní, než pro ženicha a nevěstu. Proto uznávám malé svatby nejlépe bez příbuzných za krkem. to je ta pravá romantika.
Sebevětší a sebedražší svatba nijak nepomůže udržet manželství pohromadě. Většinou to mladí berou jako nepříjemnou povinnost kvůli rodičům a příbuzným. A to je škoda. Velmi podobné je to s Vánocema. Ale tam z toho něco mají aspoň malé děti. Pro ty má smysl to divadlo udělat co nejhezčí. Drahé dárky mezi dospělými smrdí pokrytectvím a snobstvím. Obojí nesnáším. |
28.11.2013 - 19:12
krizekkk: Jedno manželství STačí. :)
|
28.11.2013 - 17:59
Květka Š.: ST))
|
28.11.2013 - 14:42
6thSun: perfektně sedla k mých pocitů po (několikátém) zhlédnutí série Zpět k pramenům
|
28.11.2013 - 14:39
6thSun: ranní mráz choulí krajinu a my se musíme vydat ze schoulené polohy do mrazu, ale to je dobře, aspoň nezchoulostivíme. Víme? :-)
|
28.11.2013 - 12:48
labuť: Něžné, ze svátečních chvil...
|
28.11.2013 - 12:07
Kajuta: Bílé ST
|
28.11.2013 - 10:58
vavaoko: ST
|
26.11.2013 - 07:51
labuť: Maxi v mini, ST!
|
23.11.2013 - 21:21
paulín: Bezva minitulipaní.
|
23.11.2013 - 14:14
Psavec: Povedené, ST.
|


