René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.12.2013 - 17:07
|
06.12.2013 - 16:57
Kajuta: Poutavé počtení.. ST
|
06.12.2013 - 16:44
básněnka: Jiskry zůstaly v mrazivém svítání, rolničky z plamenů na ranní vstávání
|
06.12.2013 - 16:20
Kapka: Hezké! ST
Blikají hvězdičky při svitu měsíce létají jiskřičky z ohně jako svíce voní borovice |
06.12.2013 - 12:48
Lilith: pěkné nebe... :-)
ST |
06.12.2013 - 12:42
Bomejka: líbí se:-))
|
06.12.2013 - 12:31
Lola Black: pěkná, zahřála:) ST
|
02.12.2013 - 18:59
krizekkk: Já mohu jen tiše hlesnout ST.
|
02.12.2013 - 17:44
s.e.n: tak nádherně znělo jeho "Ano" ve svatební den
a tak nádherně se mi rozlila něha a láska po těle. Je to nezapomenutelné. |
02.12.2013 - 17:43
Psavec: ST.
|
02.12.2013 - 15:27
Mbonita: poznání je květina co nevadne...
bytí je pochopení sama sebe a čas je cesta co je nám dána... |
02.12.2013 - 14:01
zelená víla: ani já ne... a tak objevuji... ST
|
01.12.2013 - 21:28
Kajuta: Bdění a transformace bolí. .) Mi napadlo.. ST
|
01.12.2013 - 19:32
básněnka: souhlasím se Siem...ale tady ta svatba snad bude mít šťastné pokračování
|
01.12.2013 - 16:47
myšlenka pouhá: ... ST
|
01.12.2013 - 12:37
René Vulkán: zenge:kvalitní komentář
|
01.12.2013 - 11:57
Ardina: Je dobré zajít na hlubinu i své víry - ST
|
01.12.2013 - 11:06
Kapka: ST
|
01.12.2013 - 11:03
|
01.12.2013 - 10:31
6thSun: jeden tip pro Tebe a jeden pro vavaoka :-)
|


