René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.12.2013 - 09:11
Slávka: René, Ty jsi poetický klenot Libresu!*
|
30.12.2013 - 22:09
Lota: .
taky jej prosím přestože vím, že sama musím ale jeho přítomnost mi sílu dává a to pomáhá to přeji Ti :) |
30.12.2013 - 18:14
Květka Š.: STokrát všechno nej...
|
30.12.2013 - 18:05
|
30.12.2013 - 15:04
krizekkk: ST*
|
30.12.2013 - 12:29
René Vulkán: 6thSun: vždyť já vím
|
30.12.2013 - 12:23
Kajuta: Ať se jeho Dílo (i naše malá dílka) daří. :) ST
|
30.12.2013 - 11:30
Ardina: Co dobrého si přát
snad lepší mít stát nám a tobě Boží přízeň ať uhasíme žízeň po věčnosti. ST |
30.12.2013 - 10:41
6thSun: však je dobře :-)
|
29.12.2013 - 19:49
zenge: ST maminkám nejen nebeským;-)
|
29.12.2013 - 17:23
CULIKATA: Nádherná!A kde je maminka Marie, panenka, královna...., tam musím být)St s přáním krásných svátků a mnoho štěstí, zdraví a lásky do Nového roku tobě a všem.
|
29.12.2013 - 12:42
donne: Moc pěkná a krásně to vyjádřil 6thSun
|
29.12.2013 - 10:24
|
28.12.2013 - 22:43
básněnka: René Vulkán: já byla zrovinka dneska u Jezulátka:-)
|
28.12.2013 - 22:42
René Vulkán: básněnka: pravda, pravda ... maminka ... ta nebezká :-)
|
28.12.2013 - 22:35
básněnka: prostě, maminka...
|
28.12.2013 - 22:27
|
28.12.2013 - 18:55
Lilith: krásně pocitové...
ST |
28.12.2013 - 18:38
zelená víla: úžasný... jemný... hluboký...
|
28.12.2013 - 17:55
krizekkk: Já jen tiše čtu. ST*
|


