René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
31.12.2013 - 09:11
Slávka: René, Ty jsi poetický klenot Libresu!*
30.12.2013 - 22:09
Lota: .
taky jej prosím
přestože vím, že sama musím

ale jeho přítomnost
mi sílu dává
a to pomáhá

to přeji Ti
:)
30.12.2013 - 18:14
Květka Š.: STokrát všechno nej...
30.12.2013 - 18:05
jc senior: ...někomu šikmý
někomu křivolaký
někomu nedokončený
a tobě (přeji)
ten ROVNÝ
30.12.2013 - 15:04
30.12.2013 - 12:29
René Vulkán: 6thSun: vždyť já vím
30.12.2013 - 12:23
Kajuta: Ať se jeho Dílo (i naše malá dílka) daří. :) ST
30.12.2013 - 11:30
Ardina: Co dobrého si přát
snad lepší mít stát
nám a tobě Boží přízeň
ať uhasíme žízeň
po věčnosti. ST
30.12.2013 - 10:41
6thSun: však je dobře :-)
29.12.2013 - 19:49
zenge: ST maminkám nejen nebeským;-)
29.12.2013 - 17:23
CULIKATA: Nádherná!A kde je maminka Marie, panenka, královna...., tam musím být)St s přáním krásných svátků a mnoho štěstí, zdraví a lásky do Nového roku tobě a všem.
29.12.2013 - 12:42
donne: Moc pěkná a krásně to vyjádřil 6thSun
29.12.2013 - 10:24
jc senior: pěšinka mezi liliemi
vůně heřmánku
maminka ...
**
28.12.2013 - 22:43
básněnka: René Vulkán: já byla zrovinka dneska u Jezulátka:-)
28.12.2013 - 22:42
René Vulkán: básněnka: pravda, pravda ... maminka ... ta nebezká :-)
28.12.2013 - 22:35
básněnka: prostě, maminka...
28.12.2013 - 22:27
Lota: .
z bludiště života
vzešlo východisko
čas dozrání
.
*****
28.12.2013 - 18:55
Lilith: krásně pocitové...
ST
28.12.2013 - 18:38
zelená víla: úžasný... jemný... hluboký...
28.12.2013 - 17:55
krizekkk: Já jen tiše čtu. ST*
1 ... 457|458|459|460|461|462|463|464|465 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku