René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.01.2014 - 11:19
Špáďa: Nazujte boty, sfoukněte svíčky,
čárky chtěj' taky na lavičky! |
20.01.2014 - 23:48
|
20.01.2014 - 22:17
básněnka: to bude zatím neviditelnej inkoust:-)
|
20.01.2014 - 20:44
zelená víla: já mám hloubkám slabost... ať už zacházet do hlubokých diskuzí až na dřeň, ať už se dívat do hlubokých očí, co mluvit umí beze slov, ať už v hloubce plavat... já si to umím užít...
|
20.01.2014 - 20:36
myšlenka pouhá: :) ST
|
20.01.2014 - 19:37
krizekkk: Můj šálek piva, bo čaj nepiju. Fakt hezká. ST
|
20.01.2014 - 19:17
Mbonita: hlavní je být...hledat...žít...ptát se...nevzdávat se
|
20.01.2014 - 17:49
|
20.01.2014 - 14:00
Květka Š.: vytvoří,vytvoří...ST))
|
20.01.2014 - 13:19
Ardina: Tak držím pěsti, ať vám dvěma zaprší štěsti...ST
|
20.01.2014 - 13:17
jitka.svobodova: musíš se lépe podívat,určitě je tam dobrá zpráva ST*
|
20.01.2014 - 13:08
Kajuta: mezi řádky
na dlani |
20.01.2014 - 13:02
Tedelybear: něco mi tam chybí,něco něco... nevím jak to pojmenovat ale líbí se mi :)
|
20.01.2014 - 12:54
Lilith: raději se ještě jednou do dlaně i kolem sebe podívej... :-)
ST |
20.01.2014 - 11:22
zelená víla: krása... tohle by si jeden měl uvědomovat denně, pak fakt nikdy nevyhoří :-)
|
19.01.2014 - 13:41
jitka.svobodova: pochybné škvírce ST
|
18.01.2014 - 16:43
Lilith: za každou klíčovou dírkou tak trochu nějaký zázrak nebo překvapení očekáváme... :-)
ST |
18.01.2014 - 10:01
Květka Š.: ST))
|
18.01.2014 - 08:10
Kajuta: ST .)
|
17.01.2014 - 20:12
René Vulkán: mademoiselle secret: Je to tak, jde spíše o jakousi jednoduchou říkanku.
Ale kdo ví, není-li za tou klíčovou dírkou, ke které se musí člověk ještě donedávna hrdě vzpřímený, sklonit (zaujmout polohu pokory) právě onen duchovní život zázraků :-) |


