René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
21.01.2014 - 11:19
Špáďa: Nazujte boty, sfoukněte svíčky,
čárky chtěj' taky na lavičky!
20.01.2014 - 23:48
Lota: .
ba právě
esli to snění
není na tom to nejkrásnější
;)))
20.01.2014 - 22:17
básněnka: to bude zatím neviditelnej inkoust:-)
20.01.2014 - 20:44
zelená víla: já mám hloubkám slabost... ať už zacházet do hlubokých diskuzí až na dřeň, ať už se dívat do hlubokých očí, co mluvit umí beze slov, ať už v hloubce plavat... já si to umím užít...
20.01.2014 - 20:36
20.01.2014 - 19:37
krizekkk: Můj šálek piva, bo čaj nepiju. Fakt hezká. ST
20.01.2014 - 19:17
Mbonita: hlavní je být...hledat...žít...ptát se...nevzdávat se
20.01.2014 - 17:49
zenge: občas koukni taky kolem sebe
aby jsi ji neprošvihl;-)
ST
20.01.2014 - 14:00
Květka Š.: vytvoří,vytvoří...ST))
20.01.2014 - 13:19
Ardina: Tak držím pěsti, ať vám dvěma zaprší štěsti...ST
20.01.2014 - 13:17
jitka.svobodova: musíš se lépe podívat,určitě je tam dobrá zpráva ST*
20.01.2014 - 13:08
Kajuta: mezi řádky
na dlani
20.01.2014 - 13:02
Tedelybear: něco mi tam chybí,něco něco... nevím jak to pojmenovat ale líbí se mi :)
20.01.2014 - 12:54
Lilith: raději se ještě jednou do dlaně i kolem sebe podívej... :-)
ST
20.01.2014 - 11:22
zelená víla: krása... tohle by si jeden měl uvědomovat denně, pak fakt nikdy nevyhoří :-)
19.01.2014 - 13:41
jitka.svobodova: pochybné škvírce ST
18.01.2014 - 16:43
Lilith: za každou klíčovou dírkou tak trochu nějaký zázrak nebo překvapení očekáváme... :-)
ST
18.01.2014 - 10:01
18.01.2014 - 08:10
Kajuta: ST .)
17.01.2014 - 20:12
René Vulkán: mademoiselle secret: Je to tak, jde spíše o jakousi jednoduchou říkanku.
Ale kdo ví, není-li za tou klíčovou dírkou, ke které se musí člověk ještě donedávna hrdě vzpřímený, sklonit (zaujmout polohu pokory) právě onen duchovní život zázraků :-)
1 ... 452|453|454|455|456|457|458|459|460 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku